Ogłoszenia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
http://www.woma-bus.pl. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://www.woma-bus.pl
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .

Wyszukaj stronę        Wynajmę mieszkanie w Szczecinie

Wynajmę mieszkanie w Szczecinie
[url=http://www.mieszkaniedowynajecia.szczecin.pl]Mieszkanie do wynajęcia w Szczecinie[/url], bardzo ładne, zadbane. Mieszkanie umeblowane, w bardzo dobrym stanie. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze w budynku wolnostojącym. Duża liczba miejsc parkingowych w okolicy budynku. Spokojna i bezpieczna okolica z dobrym dostępem do centrum Szczecina.
http://www.mieszkaniedowynajecia.szczecin.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

ziemie szczecińskie

ziemie szczecińskie
Ziemie zachodniopomorskie, to jedno z ładniejszych miejsc. Sporo w nim piaszczystych plaż i borów. Przeważającą sferą jest porty i rybołówstwo, a jego stolicą Szczecin. W okresie urlopów to często odwiedzane tereny w kraju dzięki lokalizacji i szeregu imprez dziejących się we wszystkich grodach i kurortach.
http://zachodniopomorskie.hj.cx
Pokaż szczegóły wpisu...

W Szczecinie

W Szczecinie
Prastary miasto umiejscowiony nad rzeką Odrą. Tonący w drzewach, pełen pięknych parków i akwenów wodnych. Pomimo własnych problemów ekonomicznych nadal otwiera się tam gospodarka morska oraz niewielkie firmy. Moc teatrów i uczelni wyższych uplasuje szczecin jako niezbitą metropolię w Polsce północno-zachodniej. Jego usytuowanie czyni jednakże, iż jest miastem niezwykle ciekawym dla wędrowców.
http://szczecin.usr.me
Pokaż szczegóły wpisu...

Szczeciński

Szczeciński
Szczecin to najważniejsze miasto północno-zachodniej Polski. Duża ilość zieleni oraz rzeka Odra, zielone wzgórza otaczające Szczecin sprawiają, że goście doskonale się w nim czują. Szczecin to także duża liczba firm usługowych i handlowych. Po rozkładzie dużych zakładów pracy mieszkańcy którzy nie wyemigrowali, założyli firemki i próbują jakoś przeżyć w tym zapomnianym przez rządzących skrawku Polski.
http://szczecin.dontworry.one.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Szczecin

Szczecin
Kto był w szczecinie, ów wie na pewno, iż to jedno z najpiękniejszych grodów w Polsce. Malownicze rozmieszczenie plus cykl wydarzeń dziejących się w Szczecinie oddziałuje na jego oryginalny nastrój. Latem dużo postaci zajeżdża tu w drodze na wczasy nad Bałtyk, zauroczeni Szczecinem w większości przypadków powracają tu częściej. Warto jest odwiedzić Szczecin w okresie letnim w trakcie znamienitej w całym kraju imprezy którą jest Festiwal Sztucznych Ogni.
http://szczecin.cu.cc
Pokaż szczegóły wpisu...

Szczecin ogłoszenia

Szczecin ogłoszenia
Gród Gryfa to gród w zachodniej części kraju. Ta strona jest blogiem o szczecinie. Znajdują się na niej opisy miasta i wskazówki dotyczące mieszkania w nim. Wpisy z sfery ekonomicznej oraz informatory powinny uprościć to każdym, którzy zaciekawieni są naszym przepięknym grodem w zachodniopomorskim.
http://szczecin.ciki.me
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009