Aktualności

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Ile lat temu minął rok 1986?. Czy Beyonce jest milenialsem?
https://dobradieta365.pl. https://dobradieta365.pl (740)
Korepetycje z języka polskiego Katowice. Korepetycje z języka polskiego Katowice (245)

Wyszukaj stronę        Zapytaj onet

Zapytaj onet
Masz pytania, które spędzają sen z Twoich powiek? Zajrzyj do serwisu zapytaj.onet.pl i zadaj pytanie innym użytkownikom. Wśród tysięcy osób odwiedzających ten serwis, z pewnością znajdzie się ktoś kto będzie w stanie Ci pomóc. Zapraszamy.
http://zapytaj.onet.pl/Profile/user_2505095.html
Pokaż szczegóły wpisu...

Interaktywnie - serwis o internecie

Interaktywnie - serwis o internecie
Zapraszamy do serwisu, który przygląda się i analizuje internet, jako narzędzie do zabawy i zarabiania pieniędzy. Mnóstwo ciekawych artykułów, badania, analizy - wszystko dotyczące życia online. Zapraszamy.
http://interaktywnie.com/konto/27740/lena-sadowska
Pokaż szczegóły wpisu...

Wiadomości z kraju i ze świata

Wiadomości z kraju i ze świata
Wiadomości z Małopolski i ze Świata biznesu - pod tym hasłem został wdrożony godny uwagi serwis ułatwiający internautom wymianę wiedzy na forum ogólnopolskim. Strona ta funkcjonuje w oparciu o regułę "żurnalistyki obywatelskiej" i realizuje przede wszystkim funkcje informacyjną, której celem jest opisywać interesujące zdarzenia przez samych użytkowników. Wiadomości te pochodzą z przeróżnych źródeł. Są to nie tylko wiadomości z Polski, ale też wiadomości ze Świata. Ciekawość, z którym spotkał się ów serwis jest niezmiernie spory, zaś sam program będzie bodajże rozkręcany przy użyciu Waszych zdolności.
http://www.mpolska.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

Info Press - serwis informacyjny

Info Press - serwis informacyjny
zapraszamy do odwiedzenia nowego serwisu informacyjnego infopress.com.pl, na łamach którego znajdziesz zawsze najświeższe informacje gospodarcze z kraju i ze świata. Znajdziesz tutaj także ciekawe publikacje informacje oraz poradniki z wielu dziedzin życia. Koniecznie odwiedź także na fan page na Facebook'u. Serdecznie zapraszamy do subskrypcji naszych kanałów RSS
http://www.infopress.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Nowe Centrum Łodzi

Nowe Centrum Łodzi
Niech uwierzą ci, którzy jeszcze niedawno nie mogli uwierzyć lub po prostu nie chcieli. W Łodzi prowadzony jest największy w Europie Środkowej projekt, który przekształca miasto, nadając mu jednocześnie status miasta europejskiego. Nowe Centrum Łodzi to projekt, w ramach którego budowany jest Dworzec Łódź Fabryczna, a życie miasta powraca do centrum. Przekonajcie się, jak bardzo Łódź się zmieniła, choć sam projekt jeszcze się nie zakończył.
http://www.ncl.uml.lodz.pl/pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wojsko i obronność

Wojsko i obronność
miiltaria.pl - z wojskiem za pan brat, najnowsze modele broni, informacje o zbrojeniach polskiej i światowej armii, wszystko o wojskowym wyposażeniu. Z portalem miiltaria.pl już nigdy nie ominą cię najważniejsze informacje ze świata wojskowego, z tą stroną nigdy nie przegapisz kolejnych edycji targów zbrojeniowych, kolejnych manewrów wojskowych oraz najświeższych informacji związanych ze zbrojeniami światowych militarnych potęg. Wojska lądowe, wojska morskie, wojska powietrzne, wojska specjalne - wszystkie rodzaje wojsk i ich działań w jednym miejscu i na jednym portalu - miiltaria.pl.
http://miiltaria.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009