Szkolenia Biznesowe

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.
Korepetycje z języka polskiego w Katowicach. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego w Katowicach .

Wyszukaj stronę        Profesjonalne szkolenia coaching

Profesjonalne szkolenia coaching
W Coaching Club kadrę trenerów tworzą profesjonaliści, których wiedza i znajomość dziedzinie umożliwia doradzenie najlepszych metod dla danej spółki. W naszej aktywności wychodzimy z założenia że dobry coach jest przygotowany na dialog z odbiorcą i razem z nim opracowuje konspekt działania. Przygotowany przez nas program kształcenia obejmuje zakres praktyki i teoretyczny, które między innymi polegają analizie danych przykładów. Dzięki temu szkolenia coaching idealnie wprowadzają do samodzielnej pracy.
http://www.coaching-club.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

PAIZ Konsulting Sp. z o.o.

PAIZ Konsulting Sp. z o.o.
PAIZ to specjaliści, którzy pomogą zmienić Twoje podejście do swojego biznesu oraz firmy. Przedsiębiorstwo prowadzi szkolenia, które dotyczą różnych dziedzin działalności. Są to np. szkolenia sprzedażowe, menedżerskie i negocjacyjne. Mogą z nich czerpać wiedzę zarówno sami właściciele przedsiębiorstw, jak i handlowcy, doradcy klienta oraz inni pracownicy. W trakcie szkoleń wykorzystanych zostaje dużo najnowszych rozwiązań, opracowywanych przez ekspertów z całego świata. Każde szkolenie może być dostosowane do konkretnego przypadku, a także charakterystyki firmy i branży. Więcej informacji znajdziecie na witrynie internetowej Polsko-Amerykańskiego Instytutu Zarządzania.
http://www.paiz.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkolenia marketingowe

Szkolenia marketingowe
Organizacja szkoleń biznesowych oraz przeprowadzanie egzaminów, dzięki którym uzyskać można prestiżowe dyplomy CIM to tylko część z oferty firmy, na której wizytówkę już dziś zapraszamy. Odwiedź stronę internetową http://questus.sitey.me/ i dowiedź się więcej o działalności firmy. Serdecznie zapraszamy.
http://questus.sitey.me/
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkolenia marketingowe CIM

Szkolenia marketingowe CIM
Interesujesz się marketingiem i chciałbyś rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie? Może warto zapisać się na profesjonalne szkolenie marketingowe? Odwiedź stronę internetową http://questus.blogx.pl/ i poznaj więcej informacji o marketingu.
http://questus.blogx.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Dzień bezpieczeństwa

Dzień bezpieczeństwa
Dzień bezpieczeństwa to wyjątkowe wydarzenie w każdej firmie. Planowane jest dla wszystkich pracowników żeby uświadomić jak ważne jest bezpieczeństwo w pracy. W czasie dnia bezpieczeństwa przygotowane są zajęcia tematyczne, szkolenia, ćwiczenia, pokazy, badania oraz konkursy związane ze stanowiskami pracy. Safety day będzie doświadczeniem zapamiętywanym na długie miesiące dzięki naszym trenerom i instruktorom. Indywidualnie realizujemy każdy projekt szkoleniowy dlatego nasze zajęcia są nietuzinkowe. Bezpieczeństwo pracowników stało się bardzo ważnym aspektem funkcjonowania każdego zakładu pracy niezależnie od branży.
http://safetyday.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009