Geodezja

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
haft komputerowy. Hafciki, haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!

Wyszukaj stronę        Geo-Group. Geodezja, Szkolenia CAD

Geo-Group. Geodezja, Szkolenia CAD
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy - Geo-Group: - GEODEZJA: mapy do celów projektowych, wytyczenia budynków, pomiary powykonawcze i inwentaryzacyjne, podziały, rozgraniczenia nieruchomości i inne, - SZKOLENIA CAD: AutoCAD, Civil 3D, Inventor, Revit. 3ds Max i inne, - OUTSOURCING CAD instalacje, konfiguracje, wdrożenia systemów CAD/CAM
http://www.geo-group.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wycinka drzew Kraków

Wycinka drzew Kraków
Zajmujemy się usługami z zakresu specjalistycznych prac na wysokości z wykorzystaniem sprzętu oraz technik alpinistycznych. Posiadamy odpowiednie umiejętności oraz kwalifikacje. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, konkurencyjne ceny, szybkie terminy realizacji, bezpieczeństwo wykonywanych prac oraz zadowolenie z wykonanej usługi.
http://spit.net.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Podział Działki Kraków

Podział Działki Kraków
Digimap z Krakowa to profesjonalna firma, świadcząca usługi geodezyjne. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, inwestorów, a także innych firm geodezyjnych. Odbyte lata pracy pomogły nam zyskać potrzebne doświadczenie i sprawiły, że geodezja jest dziedziną bardzo dobrze przez nas poznaną. Tworzymy mapy geodezyjne do pozwoleń na budowę, inwentaryzacje budynków i przeprowadzamy podział działki. Standardowo mapa geodezyjna do wybudowania domu jednorodzinnego powstaje u nas w okresie od trzech do pięciu tygodni. Geodeta jest w stanie przygotować wznowienie znaków granicznych i obliczenie objętościowe mas ziemnych. Zachęcamy do kontaktowania się z nami. Niezbędne informacje zamieszczono na stronie www.
http://www.digimap.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Przyrządy geodezyjne -Foif

Przyrządy geodezyjne -Foif
Firma FOIF Polska jako jedyna w kraju oferuje sprzęt geodezyjny: przyrządy, instrumenty i akcesoria geodezyjne korporacji Suzhou FOIF. Sklep geodezyjny FOIF zajmuje się serwisem, a ponadto sprzedażą takich produktów dla branży geodezyjnej oraz budowlanej jak: niwelator, dalmierz, tachimetr czy gps geodezyjny. Przekonaj sie sam, że nasze produkty to gwarancja jakości i zadowolenia. Profesjonalny sprzęt geodezyjny! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na solidny, wydajny i precyzyjny sprzęt geodezyjny. Wejdź na www.foif.pl.
http://www.foif.net
Pokaż szczegóły wpisu...

SurvGeo - sklep geodezyjny

SurvGeo - sklep geodezyjny
Firma Survgeo została założona w roku 2007 w Warszawie. Od samego początku naszym głównym założeniem było dostarczenie wysokiej jakości sprzętu geodezyjnego oraz budowlanego w jak najszybszym czasie i po konkurencyjnych cenach. Najwyższa jakość obsługi, szybka realizacja zamówień oraz rzetelne podejście do klienta przełożyły się się w krótkim czasie na sukces firmy. Dzisiaj możemy się pochwalić siecią sklepów firmowych (Warszawa, Radom, Gdynia), sklepem internetowym, w którego ofercie znajdziecie Państwo ponad 3000 artykułów oraz serwisem sprzętu geodezyjnego i budowlanego.
http://survgeo.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009