Drewno kominkowe

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .
geosyntetyki Tegola. Proponujemy geosyntetyki Tegola , papy i pokrycia dachowe. Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        Drewno opałowe

Drewno opałowe
Przygotowanie odpowiedniego drewna kominkowego jest tak samo ciężkie jak zrobienie dobrego wina. Niby wszystko łatwe, ale nie każdemu się udaje. Przejeżdżając ulicą Oliwską przez Chwaszczyno, już z daleka zauważyć można długie szpalery, dokładnie ułożonego od zawietrznej, drewna zasłoniętego z góry folią. To odkryty magazyn firmy SKWAR. Zaplecze kominków Trójmiasta. Nie wymyślono na świecie nic lepszego niż naturalne suszenie drewna na powietrzu. Tylko ono trzyma w drewnie wszystko to, co w nim najlepsze. Naturalny, specyficzny dla danego gatunku aromat.
http://www.drewnodokominka.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

wizualizacja produkcji TLI

wizualizacja produkcji TLI
tli.com.pl prezentuje nowości które przysposobiła na rodzimy platformę spółka TLI – oznaczenia na podłogę. Takie wyroby wykorzystuje się do zaznaczenia na podłodze określonych punktów, a w szczególności są idealnym rozwiązaniem dla firm, które planują wdrożyć system „5S”. Dzięki zastosowaniu specjalnego tworzywa, w powiązaniu z smarem znaczniki spółki TLI perfekcyjnie trzymają się podłoża. Witryna tli.com.pl przedstawia pełną gamę znaczników, a dzięki zamieszczonym fotografiom można zobaczyć jak produkty wyglądają w użytkowaniu. Projekty tego producenta wesprą nas podczas urządzania produkcji.
http://www.tli.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009