Porady prawne

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających

Wyszukaj stronę        Skarga do Strasburga

Skarga do Strasburga
Bezpłatna pomoc w sporządzeniu oraz wniesieniu skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu. Bezpłatne porady prawne w zakresie dochodzenia odszkodowań za niezgodne z prawem wykonywanie władzy publicznej. Ochrona praw człowieka i podstawowych wolności.
http://www.skargi.byethost4.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Notariusz Kraków

Notariusz Kraków
Anna Gąsienica jest znamienitym notariuszem. Na powyższej stronie oferuje swoje usługi w ramach działalności jej Kancelarii Notarialnej. Trudni się między innymi przygotowywaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, spisywaniem protokołów, sporządzaniem odpisów dokumentów oraz wykonywaniem innych czynności prawnych. Gwarantuje całkowitą dyskrecję, rzetelność oraz doświadczenie.
http://www.agasienica.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Radca prawny Kraków

Radca prawny Kraków
Kancelaria prawna Bożeny Tureckiej realizuje szerokie spektrum usług prawnych. Radca prawny w mieście Kraków gwarantuje doskonałą jakość usług. Zajmujemy się m.in. opiniowaniem dokumentów z wybranych zagadnień prawnych. Proponujemy Klientom profesjonalną pomoc w zakresie swoich kompetencji prawniczych. Spektrum świadczonych usług obejmuje np. prawo pracy, cywilne, administracyjne. Do naszych Klientów należą także spółki prawa handlowego i instytucje.
http://www.btradca.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Prawnik Warszawa

Prawnik Warszawa
Kancelaria Adwokacka Zbigniewa Romana świadczy rzetelne usługi prawnicze. Współpracujemy z windykatorami, dając duże szanse na odzyskanie pieniędzy. Pomagamy także w przywracaniu praw do utraconych nieruchomości. Wspieramy przygotowywanie pisemnych i ustnych wystąpień sądowych. Gwarantujemy też fachową asystę w tracie wszystkich negocjacji sądowych i handlowych. Kancelaria posiada długoletnie doświadczenie w zakresie prawa autorskiego i prasowego.
http://www.zbigniewroman.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wzory umów

Wzory umów
Na prowadzonej przez nas stronie internetowej możesz odnaleźć fachowe wzory umów różnego typu, które mogą wesprzeć Cię w codziennym życiu, kiedy potrzebne jest pisemne potwierdzenie ustaleń. Proponowane na naszej stronie wzory umów przygotowane zostały przez ekspertów i są zgodne z polskim prawem pod każdym względem. Otrzymasz do tych formularzy dojście gratis, jeśli tylko zarejestrujesz się na naszej witrynie webowej. Wprzygotowanej przez nas bazie dokumentów znajdziesz tysiące różnorodnych modeli umów – zarówno do wykorzystania prywatnego, jak i firmowych.
http://szybkieumowy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Mediator

Mediator
Mediatorzy sądowi państwo Rudzińscy oferują mediacje finansowe, mediacje rodzinne oraz mediacje gospodarcze. Dzięki zaangażowaniu mediatora macie państwo możliwość bezpośredniego załatwienia sprawy z drugą stroną konfliktu, bez konieczności angażowania się na drogę sądową.
http://rudzinscymediator.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009