Biznes

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
Prace Licencjackie Napisane za Grosze. Prace Licencjackie Napisane za Grosze to oferta dla Ciebie.
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        Tajemniczy Klient, Szkolenia

Tajemniczy Klient, Szkolenia
Nowa Jakość - jako firma szkoleniowa, oceniana jako Merytoryczny Lider rynku szkoleń biznesowych wprowadzamy do współpracy z naszymi Klientami wiedzę z zakresu norm i metod fachowej obsługi Klienta oraz sprzedaży. Wiedza ta jest owocem naszych doświadczeń, przemyśleń i badań rynkowych. Większe możliwości - dzięki wielozakresowym doświadczeniom naszego teamu możemy powiązać usługi, np. Audytu Mystery Shopper i usługi Audytu Produktowego. Usługa <a href="url=http://www.stainer-consulting.com/uslugi/mystery_shopper/index.html " title="Tajemniczy Klient">Tajemniczy Klient</a> posiada 3 etapy weryfikacji wyników, prowadzimy cykliczne szkolenia dla audytorów - Sprawdź naszą ofertę!
http://www.stainer-consulting.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Kredyty dla Rolników

Kredyty dla Rolników
Nie rzadko zdarza się, że brak środków finansowych hamuje nam inwestycje, które w przyszłości przyniosły by wysokie zyski. Niestety brak regularnych dochodów przekreśla uzyskanie zdolności kredytowej. Instytucje finansowe idąc na rękę takim podmiotom oferują kredyty pod zastaw gruntów i pożyczki pod zastaw ziemi. U wielu osób jednak słowa takie jak bank czy pożyczka wywołują brak zaufania i podcinają im skrzydła, wtedy rezygnują z modernizacji. W takim właśnie przypadku z pomocą przychodzi nasza firma. Ziemskie Towarzystwo Kredytowe jest to krajowa firma zajmująca się pomocą w uzyskaniu finansowania. Nasi klienci to osoby prowadzące gospodarstwa rolne z obszaru całej Polski. Pomagamy uzyskać leasing dla rolników i pożyczki rolnicze.
http://ziemskietk.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Księgowość Warszawa

Księgowość Warszawa
Biuro rachunkowe PCUD od kilku lat świadczy kompleksowo usługi odnoszące się do księgowości jak też doradztwa podatkowego. Na polecenie klienta będziemy mogli wyprowadzić rozliczenia rachunkowe firmy na prostą, możemy wybrać sposób prowadzenia księgowości i rozliczeń podatkowych będzie najbardziej korzystny dla firmy, możemy prowadzić również dział kadr i płac. Dostosowujemy naszą metodykę działania do zapotrzebowania dzisiejszych czasów i tym samym klientom dajemy możliwość na korzystanie całkowicie z naszej oferty w systemie online.
http://www.pcud.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Unikalne wyroby z dziczyzny

Unikalne wyroby z dziczyzny
Zajmujemy się wyrabianiem unikalnych wyrobów wędliniarskich z mięsa dzikich zwierząt jak też innych jakościowych, wyselekcjonowanych mięs. Stawiamy na wysoką jakość naszych wyrobów a równocześnie zadowolenie i bezpieczeństwo klienta. Mięso jest dokładnie badane, a w trakcie produkcji pilnujemy przestrzegania systemu HACCAP. Zapraszamy do konsumowania naszych produktów.
http://zagrodaopolska.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Jak napisać - przykłady tekstów

Jak napisać - przykłady tekstów
Strona zawierająca wskazówki, wzory i przykłady gotowych pism, umów, wniosków, tekstów itp. Dowiesz się m.in. jak napisać CV, list motywacyjny, biznesplan, plan marketingowy, ankietę, konspekt pracy dyplomowej, matrycę logiczną, test kompetencyjny i wiele innych. Artykuły dotyczące poszczególnych tekstów są uporządkowane alfabetycznie.
http://www.jaknapisac.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009