Biznes

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Wyszukaj stronę        Księgowość Dąbrowa Górnicza

Księgowość Dąbrowa Górnicza
Witamy na stronie www biura rachunkowego. Nasza firma mieści się w miejscu Dąbrowa Górnicza. Działamy w branży rachunkowości wiele lat, w związku z tym posiadamy wysokie doświadczenie w prowadzeniu Państwa kapitałów. Posiadamy wielki wachlarz prac, a także gwarantujemy znakomitą jakość prowadzonych prac. Biuro działa na terenie miasta Dąbrowa Górnicza oraz gmin przyległych. Dąbrowskie biuro rachunkowe wykonuje takie usługi jak podatkowa księga przychodów i rozchodów i kadry. Wszystkie prace egzekwujemy z ogromną sumiennością, wskutek tego Państwa finanse będą w adekwatnych rękach.
http://www.tax-net.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Blog dla księgowych

Blog dla księgowych
Strona www zaprząta się przybliżeniem zagadnienia rachunkowości dla aktualnych oraz możliwych księgowych. Jeśli nie wiesz czy zdecydować się na ten zawód, musowo zerknij i przekonaj się, czy aby na pewno owa praca pasuje do Twojej osoby. Na blogu o księgowości znajdziesz wiadomości na temat tego co trzeba dokonać by stać się rachunkową oraz jak wygląda klimat profesji w różnych branżach. Dowiesz się też w jaki sposób sporządzić Curriculum Vitae, tak aby dostać interesującą profesję w tym zawodzie. Zapraszamy na bloga o księgowości.
http://jakzostacksiegowa.blogspot.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Doma Pak - torby, torebki papierowe

Doma Pak - torby, torebki papierowe
Firma Doma Pak wytwarza torby papierowe wraz z nadrukami już od 7 lat. Oferujemy torby papierowe szare, białe oraz kolorowe, a dodatkowo specjalne torby papierowe na wino i torebki fałdowe, z nadrukami wykonywanymi możliwością fleksograficzną, a dodatkowo sitograficzną. Torebki papierowe jako doskonała alternatywa dla opakowań foliowych, odznaczają się wytrzymałością, są ekologiczne, a dodatkowo występują w wielu rodzajach i rozmiarach.Sprawdź pełną propozycję na witrynie internetowej WWW.torby-papierowe.info.
http://www.torby-papierowe.info
Pokaż szczegóły wpisu...

KLUB PRZEDSIĘBIORCÓW szucha.eu

KLUB PRZEDSIĘBIORCÓW szucha.eu
Oferujemy: -doradztwo prawników i specjalistów, wsparcie działalności gospodarczej Członków Klubu, -zindywidualizowaną wizytówkę/ stronę na naszej witrynie www.szucha.eu oraz adres e-mail, -promowanie ciekawych inicjatyw członków Klubu, -wynajem Sali Konferencyjnej oraz gabinetu, -usługi wirtualnego biura na atrakcyjnych warunkach, -spotkania biznesowe i organizację spotkań, których celem jest zacieśnienie współpracy.
http://szucha.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

Jedzenie Wieliczka

Jedzenie Wieliczka
Wybrałeś się do Wieliczki? Szukasz ciekawego miejsca, gdzie można coś przegryźć? Idealnym wyborem jest restauracja Kebab u Daniela. Serwujemy smaczne hot-dogi, zapiekanki czy kebaby. Nasza restauracja jest znana w całym mieście. Przez cały okres swojej działalności wypracowaliśmy sobie słynną renomę. Nasza restauracja idealnie sprawdza się, gdy potrzebujemy niezwłocznie zjeść pożywne oraz smaczne jedzenie. Na terenie Wieliczki oraz okolic dowozimy jedzenie do mieszkań. Zapraszamy do odwiedzania naszego lokalu.
http://kebabudaniela.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009