Biznes

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
wakacje E-Almatur. wakacje E-Almatur to najlepsza z Twoich decyzji.
rzeźba Olszanska. Pracownia Olszańska prezentuje: malarstwo, rzeźba Olszanska , lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to najlepsza oferta na rynku!

Wyszukaj stronę        Dane o giełdzie

Dane o giełdzie
Portal ukształtowany był z myślą o ludziach ciekawiących się Giełdą Papierów Wartościowych. Są na nim mnogie dane na temat notowań giełdowych. Żywimy ufność, że zainteresują was dodatkowo artykuły publikowane przez nas na stronie www. Entuzjastycznie zajmujemy się przedstawianiem działania gpw oraz rynków. Bez ustanku piszemy wam co ma miejsce na giełdzie. Giełda w stolicy funkcjonuje już nieprzerwanie od 1991r.
http://danegpw.blogspot.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Program dla ABI - Kryptos24

Program dla ABI - Kryptos24
Program dla ABI - Kryptos24. Rozwiązanie Twoich problemów już istniejących oraz działania zachowawcze by nigdy ewentualne sytuacje kłopotliwe się nie zdarzyły, wymaga specjalistycznej wiedzy z obszaru ochrony danych osobowych. To szczególna branża, która łączy w sobie zagadnienia prawne z różnych dziedzin oraz tematy informatyczne.
http://kryptos.co/
Pokaż szczegóły wpisu...

Kontrola zarządcza

Kontrola zarządcza
Zarządzenie ryzykiem polega na systemie metod i działań zmierzających do obniżenia ryzyka do poziomu akceptowanego, przy uwzględnieniu kosztów działań oraz zabezpieczenia się w racjonalny sposób przed jego skutkami.
http://eszkolenie.eu/
Pokaż szczegóły wpisu...

Branded.me/motivationdirect

Branded.me/motivationdirect
Szukasz sprawdzonej firmy, która pomoże ci w rozwinięciu biznesu i zapewni odpowiednią motywację dla Twoich pracowników? Sprawdź ofertę Motivation Direct i zobacz jakie programy lojalnościowe oraz motywacyjne możesz mieć w swojej firmie!
http://branded.me/motivationdirect
Pokaż szczegóły wpisu...

branded.me/salebiznesowe

branded.me/salebiznesowe
SaleBiznesowe.pl przedstawia obiekty szkoleniowo-konferencyjne z obszaru całej Polski. Strona współpracuje z największymi w kraju obiektami szkoleniowymi, posiadającymi doświadczenie w organizacji spotkań biznesowych, konferencji, kongresów, szkoleń czy targów.
http://branded.me/salebiznesowe
Pokaż szczegóły wpisu...

CLS DIGITAL RODZAJE KART

CLS DIGITAL RODZAJE KART
Nasze przedsiębiorstwo wykorzystuje nowatrskie procedury dające pewność zabezpieczeniapracy w Państwa firmie, poprzez rejestr czasu pracy i weryfikację wszystkich możliwych wejść. Dostarczamy takie produkty, jak: karty plastikowe, karty chipowe, karty magnetyczne, akcesoria i wiele innych. Istnieje możliwość ich kompletnej personalizacji. Nasze produkty znakomiecie sprawdzają się, jako legitymacje, czy karty lojalnościowe. Nasze karty tworzone są zgodnie z normami określonymi przez ISO.Siedziba firmy - ul. Kutrzeby 16G/122, Poznań. Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem (061) 222 49 04.
http://clsdigital.pl/rodzaje-kart
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009