Biznes

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .
Diamenty - wycena - Diamond Expert. Najlepsza lokata to inwestycja w Diamenty - wycena - Diamond Expert .
Praca Dyplomowa za Grosze. Praca Dyplomowa za Grosze to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        KREUJEMY - agencja reklamowa

KREUJEMY - agencja reklamowa
Jesteśmy agencją kreatywną działającą głównie na terenie Rzeszowa i Krakowa z poleceń przez ostatnich 6 lat i wreszcie postaraliśmy się o własną stronę aby pokazywać na bieżąco nasze projekty ruszamy teraz z pełną mocą! Posiadamy w ofercie również różnego typu coaching osobisty czy firmowy z zakresu: - marketingu i reklamy - sprzedaży - strategii i PR - rekrutacji i współpracy z pracownikami - budowania zespołu firmy
http://kreujemy.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Moje pomysły na...

Moje pomysły na...
Betterware oferuje możliwość zarabiania w taki sposób, jaki pasuje do Twojego stylu życia i rytmu dnia. Możesz zarabiać więcej niż w jakiejkolwiek pracy na etat, bez stresu i na swój indywidualny sposób i jednocześnie czerpać ogromna satysfakcję z wykonywanej pracy.
http://www.mojepomysly.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fundusz kfk

Fundusz kfk
Masz innowacyjne pomysły i chcesz otworzyć swoją firmę? Wiadomo, że wiąże się to z niemałą inwestycją. Czy wiesz skąd wziąć na to środki finansowe? Przyda ci się wsparcie jaką jest fundusz venture capital. Pomoc jaką mogą zaoferować ci doświadczeni inwestorzy i biznesmeni umożliwi na realizację twoich celów. Sprawdź dofinansowania dla młodych przedsiębiorców: www.funduszventurecapital.com.pl. Zobacz jak rozpocząć działalność w biznesie, skąd wziąć fundusze na inwestycje, na naszym poratlu znajdziesz branożowe artykuły i odpowiedzi na nurtujące cię pytania.
http://www.funduszventurecapital.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fundusz vc- biznesplan

Fundusz vc- biznesplan
Zakładasz korporację i nie wiesz skąd wziąć na to fundusze? Jednym z rozwiązań jest fundusz vc. W dużej liczbie przypadków kobiety i mężczyźni mają bardzo dobry pomysł, doskonały biznesplan, ale boją się podjąć ryzyko. Tu z poradą przychodzi fundusz venture capital, który nie jest pożyczką, a ma możliwość zapewnić ci potrzebny kapitał. Możliwe jest to dzięki inwestorom, którzy razem z tobą będą chcieli odnieść finansowy sukces. Sprawdź jak korzystnym rozwiązaniem będzie dla ciebie fundusz vc: www.funduszvc.com.pl.
http://www.funduszvc.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Układy elektroniczne projektowanie

Układy elektroniczne projektowanie
Układy analogowo-cyfrowe otaczają nas wszędzie - w drobnych oraz znaczących sprzętach, z których korzystamy każdego dnia. Żeby jednak sprzęt działał poprawnie, należy taki układ stworzyć i odpowiednio opracować. Tym naturalnie zajmują się prawdziwi fachowcy z firmy ZPIDT. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do skorzystania z usług - nie boimy się projektowych wyzwań, planując analogowo-cyfrowe układy elektroniczne.
http://zpidt.opx.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009