Ogrzewanie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.

Wyszukaj stronę        Ogrzewanie kanałowe

Ogrzewanie kanałowe
Ogrzewanie kanałowe grzejnikami kanałowymi (z wentylatorem lub bez) Verano-konwektor jest idealnym źródłem ciepła w pomieszczeniach biurowych, mieszkalnych, apartamentach, halach przemysłowych w których duży udział stanowią przegrody przeszklone. Posiadamy bogatą ofertę grzejników: grzejnik kanałowy konwektorowy, grzejnik kanałowy z wentylatorem, grzejnik stojący konwektorowy, grzejnik naścienny konwektorowy. Ogrzewanie kanałowe hal, sklepów, hoteli, biur, apartamentów i mieszkań.
http://verano-konwektor.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

centralne ogrzewanie rzeszów

centralne ogrzewanie rzeszów
www.kginstal.pl świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi hydrauliczne.Wykonujemy instalacje centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjne i gazowe, wentylacje i rekuperacje w nowych budynkach. Zajmujemy się również modernizacją instalacji grzewczych, wymianą grzejników a także kotłów CO. Montujemy nowe instalacje CO w oparciu o gazowe kotły kondensacyjne i ogrzewanie płaszczyznowe ( podłogowe i ścienne) a także w oparciu o grzejniki płytowe Kermi . Firma świadczy również usługi mechanicznego i i ciśnieniowego udrażniania rur kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Jesteśmy autoryzowanym instalatorem systemów solarnych i pomp ciepła.
http://kginstal.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Solarco-kolektory słoneczne Bregus

Solarco-kolektory słoneczne Bregus
Solarco to firma (autoryzowany przedstawiciel producenta i marki BREGUS w Polsce) oferująca najwyższej jakości produkty. W naszym asortymencie znajdują się produkty związane z technologiami energooszczędnymi oraz energii odnawialnej (kolektory i zestawy słoneczne, filtry, zmiękczacze i odżelaziacze do wody, pompy ciepła). Wprowadzamy elastyczne i indywidualne rozwiązania dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wyróżnia nas wysoka efektywność pracy oraz oferowanie profesjonalnego wsparcia technicznego.
http://solarco.com.pl/pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Taśma antypoślizgowa

Taśma antypoślizgowa
Przedsiębiorstwo Ms Tape funkcjonuje od 2013 roku w Kiełczowie. Swoim nabywcom oferuje publikacje dopuszczone zarówno w zakładzie usługowym jak również domu. Do kluczowych towarów uwzględniamy folie ochronne, converting czy chemia przemysłowa. Wszelkie akcesoria są wyprodukowane z wysokiej jakości tworzyw , a oprócz tego pochodzą od zaufanych międzynarodowych wytwórców jak np.: 3M, Gerband czy Vertigo. Zakupione towary są nadawane do nabywców błyskawicznym przewozem zawartym w cenę zamówienia.
http://www.mstape.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Wynajem samochodów Gdynia Ekarent

Wynajem samochodów Gdynia Ekarent
Jazda samochodem jest postrzegana przez multum ludzi za bardziej wygodną niż pociągiem. Niektórzy jednak nie posiadają swojego auta. W tym przypadku niezwykle pomocna wydaje się wypożyczalnia aut. Spółka EkaRent oferuje interesantom niezawodne pojazdy w niezwykle atrakcyjnych cenach. Funkcjonuje ona na obszarze Gdyni, ale Twoja podróż jest zależna wyłącznie od Ciebie. W ofercie firmy wyszukamy nie tylko godne zufania samochody, które na pewno będą nam służyć lecz również ekstra wyposażenie jak GPS. Marzysz o przejażdżce samochodem? Sprawdź już teraz ofertę EkaRent!
http://www.ekarent.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009