Księgowość Online

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.
forum o tańcu. Zapraszamy na forum dot. tematyki tańca. Wejdź i zobacz: forum o tańcu . Poznaj bratnie dusze rozmawiaj o tańcu.
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.

Wyszukaj stronę        Program do fakturowania Fakturownia

Program do fakturowania Fakturownia
Faktura vat online w 30 sekund. Nasz program do faktur pozwala wystawiać faktury elektroniczne w niecałe pół‚ minuty. Fakturownia.pl to: - intuicyjny interfejs, umożliwiający wystawienie faktury w 30 sekund, - wysyłanie faktur e-mailem do klienta wprost z programu, - przejrzyste wykresy obrazujące sprzedaż, - cykliczne wystawianie i samodzielne wysyłanie dokumentów księgowych do Klientów, wraz z kopią na skrzynkę mailową, - wszystkie typy dokumentów księgowych, - wystawianie faktur wielojęzycznych (en, de, fr, en/pl, de/pl, fr/pl) i automatyczne przeliczanie waluty wg. kursu NBP. Oferta Fakturowni skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do osób, które prowadzą indywidualną działalność gospodarczą.
http://fakturownia.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

24ivalue - kalkulatory finansowe

24ivalue - kalkulatory finansowe
Firma VALUE udostępnia Państwu przełomowe, jedyne w Polsce, specjalistyczne kalkulatory finansowe 24iValue! Kierowane są one w głównej mierze do dyrektorów firm, księgowych, lub biur rachunkowych. Samodzielnie mogą wycenić Państwo instrumenty finansowe, bądź przygotować rachunek przepływów. Wykonalne jest to bez pobierania żadnych programów! Wystarczy zalogować się w serwisie internetowym 24ivalue.pl. Część z naszych kalkulatorów dostępna jest bezpłatnie. Spełniamy wszelkie standardy bezpieczeństwa – dane korzystających zabezpieczamy w należyty sposób. Dzięki VALUE zaoszczędzą Państwo czas oraz pieniądze – zapraszamy.
http://24ivalue.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009