Księgowość Online

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Diamenty - wycena - Diamond Expert. Najlepsza lokata to inwestycja w Diamenty - wycena - Diamond Expert .
Praca Dyplomowa za Grosze. Praca Dyplomowa za Grosze to oferta dla Ciebie.
Prawnik, Radca Prawny Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik, Radca Prawny Konrad Bartuzel . Zapraszam

Wyszukaj stronę        Program do fakturowania Fakturownia

Program do fakturowania Fakturownia
Faktura vat online w 30 sekund. Nasz program do faktur pozwala wystawiać faktury elektroniczne w niecałe pół‚ minuty. Fakturownia.pl to: - intuicyjny interfejs, umożliwiający wystawienie faktury w 30 sekund, - wysyłanie faktur e-mailem do klienta wprost z programu, - przejrzyste wykresy obrazujące sprzedaż, - cykliczne wystawianie i samodzielne wysyłanie dokumentów księgowych do Klientów, wraz z kopią na skrzynkę mailową, - wszystkie typy dokumentów księgowych, - wystawianie faktur wielojęzycznych (en, de, fr, en/pl, de/pl, fr/pl) i automatyczne przeliczanie waluty wg. kursu NBP. Oferta Fakturowni skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do osób, które prowadzą indywidualną działalność gospodarczą.
http://fakturownia.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

24ivalue - kalkulatory finansowe

24ivalue - kalkulatory finansowe
Firma VALUE udostępnia Państwu przełomowe, jedyne w Polsce, specjalistyczne kalkulatory finansowe 24iValue! Kierowane są one w głównej mierze do dyrektorów firm, księgowych, lub biur rachunkowych. Samodzielnie mogą wycenić Państwo instrumenty finansowe, bądź przygotować rachunek przepływów. Wykonalne jest to bez pobierania żadnych programów! Wystarczy zalogować się w serwisie internetowym 24ivalue.pl. Część z naszych kalkulatorów dostępna jest bezpłatnie. Spełniamy wszelkie standardy bezpieczeństwa – dane korzystających zabezpieczamy w należyty sposób. Dzięki VALUE zaoszczędzą Państwo czas oraz pieniądze – zapraszamy.
http://24ivalue.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

program OCR do skanowania faktur

program OCR do skanowania faktur
Oferujemy dla firm oprogramowanie - Invoice Digitizer do automatycznego rozpoznawania faktur. Program pozwala automatycznie rozpoznawać faktury, weryfikuje dane podatkowe, rejestruje dane podatkowe w systemach ERP/FK Nasi klienci do małe, duże i średnie przedsiębiorstwa. Oprogramowanie jest wyposażone w aplikacje mobilne umożliwiające klientom biur księgowych bezpośrednią rejestrację faktur w systemie biura księgowego i dostęp do bieżących informacji podatkowych.
http://elementia.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009