Prawo Karne

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
prace doktorskie. Szukasz pomocy? prace doktorskie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
malarz Józef Chełmoński. Zapraszamy do odwiedzenia największej stałej galerii dzieł wielkiego artysty, jakim był malarz Józef Chełmoński .
Pisanie Pracy Dyplomowej. Pisanie Pracy Dyplomowej to strzał w dziesiątkę!

Wyszukaj stronę        Prawo karne

Prawo karne
Zachęcamy do odwiedzenia strony www, jaką prowadzi słynny adwokat z Warszawy i która skupia się na zagadnieniach powiązanym z problematyką prawo karne. Na stronie znajdują się publikacje na problemy takie jak: uchylanie się od alimentacji, tymczasowe zatrzymanie, fałszerstwo, zatrzymanie, dobrowolne poddanie się karze, posiadania marihuany, wyrok łączny. Do tego udostępniono także akty prawne między innymi: Kodeks wykroczeń, Kodeks karny skarbowy, Kodeks karny. Kancelaria Adwokacka Rafał Biernacki udziela fachowych porad prawnych, może także być reprezentantem Państwa w postępowaniu przygotowawczym oraz sądowym, tworzy także apelacje i inne dokumenty procesowe.
http://www.adwokatprawokarne.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kancelaria Adwokacka Białystok

Kancelaria Adwokacka Białystok
Nasza Kancelaria Adwokacka działa w Białymstoku od 1992 r. Adwokaci i aplikanci adwokaccy udzielają pomocy prawnej w sprawach karnych, cywilnych i administracyjnych. Reprezentują klientów w postępowaniach sądowych i przed organami administracji publicznej, samorządem lokalnym i wszelkimi innymi instytucjami. Adwokaci naszej kancelarii mają doświadczenie w sprawach o różnym ciężarze gatunkowym, prowadzą sprawy w kraju i za granicą, zarówno obywateli Polskich jak i obcokrajowców.
http://kancelaria-dek.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Adwokat Legnica prawno niemieckie

Adwokat Legnica prawno niemieckie
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z treścią naszej strony. Dokładamy wszelkich możliwych starań, żeby zapewnić Państwu jak najbardziej korzystną i satysfakcjonującą poradę prawną. Każdego usługobiorcę traktujemy niezależnie i profesjonalnie, a przede wszystkim na początku postępowania rzeczowo analizujemy jego sprawę, biorąc pod uwagę mogące pojawić się komplikacje. Jako nieliczni oferujemy pomoc również w języku niemieckim. Korzystając z naszej pomocy przekonają się Państwo, że nie ma sytuacji bez wyjścia.
http://www.adwokatlegnica.eu/
Pokaż szczegóły wpisu...

Systemy wentylacyjne

Systemy wentylacyjne
Jesteśmy firmą zajmującą się energią odnawialną, w odpowiedz na rosnące ceny paliw kopalnianych. Skupiamy się obecnie na odnawialnych źródłach energii, najbardziej zaś na systemach wentylacji mechanicznej oraz na pompach ciepła I systemach solarnych. Instalujemy wentylację z rekuperacją w domach jednorodzinnych I obiektach przemysłowych.
http://www.multidomwinter.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Radca prawny Poznań

Radca prawny Poznań
Rafał Walterowicz - Kancelaria Radcy Prawnego (Doradztwo Prawne i Podatkowe). Kancelaria interesuje się doradztwem prawnym i podatkowym zarówno przedsiębiorców jak i osób fizycznych, które nie prowadzą własnej firmy. Oferujemy usługi w tematach m.in. prawo podatkowe, karne skarbowe, prawo cywilne, handlowe, a także autorskie oraz prawo rodzinne. Rafał Walterowicz jest absolwentem wydziału prawa UAM (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), radcą prawnym, swoje doświadczenie zdobywał jako pracownik Izby Skarbowej w Poznaniu. Kancelaria Radcy Prawnego mieści się w mieście Poznań: ul. Katowicka 73/5, 61-161 Poznań Telefon: 061 852 93 99
http://www.kancelaria-walterowicz.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009