Dotacje unijne

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
http://olszanska.pl/. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje http://olszanska.pl/ .

Wyszukaj stronę        Dotacje dla firm

Dotacje dla firm
Najskuteczniejszą firmą, zajmująca się pozyskiwaniem dotacji unijnych, jest Abbeys Europejskie Doradztwo Finansowe z Warszawy. Podsumowanie roku 2009 dało skuteczność przygotowywanych przez Abbeys wniosków na poziomie 100%. Największa wartość przyznanej dotacji wynosiła 589 mln złotych i była zdobyta dla inwestycji technologicznej. Firma istnieje od 10 lat, jej skuteczność opisywały Dziennik Gazeta Prawna, Forbes, czy Rzeczpospolita. Pani Prezes, Anna Misiołek często zapraszana jest do stacji TVN24 jako specjalista w temacie. Razem z Abbeys dotacje unijne przestały być nieosiągalne.
http://abbeys.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Program rozowju obszarów wiejskich

Program rozowju obszarów wiejskich
"Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (PROW 2014-2020) został opracowywany na podstawie przepisów Unii Europejskiej, w szczególności rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1305/2013 z dnia 17 grudnia 2013 r. w sprawie wsparcia rozwoju obszarów wiejskich przez Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW) i uchylającego rozporządzenie Rady (WE) nr 1698/2005 oraz aktów delegowanych i wykonawczych Komisji Europejskiej.Program będzie realizował wszystkie sześć priorytetów wyznaczonych dla unijnej polityki rozwoju obszarów wiejskich na lata 2014-2020, a mianowicie:Ułatwianie transferu wiedzy i innowacji w rolnictwie, leśnictwie i na obszarach wiejskich.
http://www.partnerkrakow.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Pozyskiwanie dofinansowania z unii

Pozyskiwanie dofinansowania z unii
Osoby szukające profesjonalnej firmy w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych zapraszamy na tę stronę. Znaleźć tu można wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności do wykonywanych usług. Jeśli masz jakieś pytania, to koniecznie skontaktuj się telefonicznie z naszym działem obsługi.
http://dofinansowaniaunijne.blogspot.com/2018/10/jak-poprawnie-rozliczyc-dotacje-unijne-na-srodki-trwale.html
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009