Inwestowanie na giełdzie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.
prace magisterskie po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak prace magisterskie po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        Inwestowanie na giełdzie

Inwestowanie na giełdzie
Portal PPCGStock, który jest poświęcony tematyce giełdowej, gromadzi wokół siebie osoby interesujące się inwestowaniem na giełdzie. Każdy inwestor znajdzie w portalu zarówno analizy spółek giełdowych jak i certyfikatów inwestycyjnych, notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W ramach prowadzonych analiz giełdowych poruszamy tematykę związaną z głównymi indeksami zagranicznymi. Specjalizujemy się w analizie rynków finansowych za pomocą fal Elliotta, wolumenu oraz świec japońskich, przy silnym wspomaganiu pozostałych technik inwestycyjnych. Analiza techniczna stanowi doskonałe uzupełnienie stosowanych przez nas technik. Nadrzędny cel, jaki nam przyświeca, to edukacja finansowa inwestorów.
http://ppcg.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Inwestowanie społecznościowe

Inwestowanie społecznościowe
Inwestowanie społecznościowe, to forma inwestowania wraz z innymi użytkownikami rynku. Dzięki takiej możliwości możemy podpierać się opiniami innych inwestorów jak również podglądać ich strategie i realne transakcje na giełdzie papierów wartościowych. Wszystko dzieje się w bezpiecznym środowisku systemowym, zabezpieczonym najnowszymi protokołami bezpieczeństwa.
http://www.opcje24h.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009