Szkolenia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Lee. Legenda sztuk walk Lee .
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        F-gazy, fgazy, f gazy

F-gazy, fgazy, f gazy
Szkolenia fgazy są ostatnio bardzo popularne, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych Państwa do wzięcia w nich udziału. Oprócz tego oferujemy kurs napełniania zbiorników przenośnych, butli z gazem fluorowanym czy kurs lutowania twardego metodą 912.
http://f-gazy-kurs.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Marketing strategiczny questus

Marketing strategiczny questus
Organizacja szkoleń marketingowych to jedna z głównych usług oferowanych przez firmę, na której stronę internetową już teraz serdecznie zapraszamy. Dzięki takim programom szkoleniowym uzyskać można prestiżowy dyplom CIM (The Chartered Institute of Marketing). Więcej informacji o szkoleniach, certyfikatach i firmie znajdą Państwo na stronie.
http://questus.pl/cim/
Pokaż szczegóły wpisu...

Bezterminowe uprawnienia SEP

Bezterminowe uprawnienia SEP
Jeśli chcesz zarabiać więcej, rozwijać się, inwestować w siebie i szukasz lidera w branży szkoleń zawodowych, zapraszamy na stronę. Znajdziesz tam kontakt do firmy, która pomaga zdobyć wymagane kwalifikacje i uprawnienia oraz specjalistyczną wiedzę i praktyczne umiejętności. Zdobycie uprawnień zawodowych to świetny start w przyszłość i poprawienie swojej konkurencyjności na rynku pracy. Dzięki szkoleniom ze wskazanej strony, zdobędziesz bezterminowe uprawnienia SEP, uprawniania UDT, TDT, ADR.
http://uprawnieniasep.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkolenia BHP Olsztyn

Szkolenia BHP Olsztyn
Zachęcamy wszystkich pracodawców, aby chętniej i z entuzjazmem pomagali zdobywać swoim pracownikom nowe uprawnienia zawodowe, organizując odpowiedniego typu szkolenia. Jeżeli w Twoim zakładzie pracuje się na wysokości, na wskazanej stronie również znajdziesz pomoc. Specjalnością firmy są szkolenia BHP Olsztyn, Kraków, Kielce, czy Białystok. Jeżeli interesują Was szkolenia i usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w różnych miastach naszego kraju, zachęcamy do kontaktu.
http://alerta.sitey.me/uslugi-i-szkolenia-olsztyn
Pokaż szczegóły wpisu...

bhplexis.pl - Bhp Szczecin

bhplexis.pl - Bhp Szczecin
Silna firma zorientowana na BHP i ochronę przeciwpożarową, siedziba: Szczecin, zakres działania od obsługi BHP po pozyskiwanie funduszy ZUS na poprawę warunków pracy. BHPLexis zaczęła działalność w 1995 roku i od tamtego czasu prężnie działa na rynku BHP, nadążając za zmianami przepisów i stale nad sobą pracując. Wprowadza nowe przepisy w szkolenia, zabezpiecza swoich klientów nie tylko przed niewłaściwym podejściem do przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy na początku działalności, ale uczula ich też względem najczęściej popełnianych przez przedsiębiorców błędów. Pełny zakres usług, konkurencyjne ceny i profesjonalne podejście do każdego klienta.
http://www.bhplexis.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009