Język niemiecki

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Zioła na astmę. Kurkuma na astmę
https://aktinet.pl/jaka-materia-sie-nie-zmienia/. Jaka materia się nie zmienia?

Wyszukaj stronę        Kursy niemieckiego

Kursy niemieckiego
Od początku działalności, wszystkie szkoły języka niemieckiego Adler wyrobiły sobie europejski certyfikat jakości międzynarodowego zrzeszenia EAQUALS. Trzeba pamiętać, że dostają go tylko te placówki edukacyjne, które wypełniają wszelkie żądane kryteria oraz takie, które za cel stawiają sobie najwyższą jakość uczenia. Przeprowadzona kontrola programu nauczania i jego jakości, wykształcenia i umiejętności lektorów, warunków zatrudniania oraz warunków lokalowych, a także sposobu prowadzenia finansów oraz zarządzania, zaświadczyły, że szkoły Adler spełniają surowe normy jakości edukowania.
http://www.adler.edu.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Niemiecki Poznań

Niemiecki Poznań
Alfa Direct to szkoła językowa. Oferujemy między innymi kurs angielskiego oraz hiszpańskiego w Poznaniu. Gwaratuje wysoką jakość proponowanych kursów językowych. Nabyte doświadcznie gwarantuje wykfalifikowana kadra lektorska. Dużym walorem szkoły jest doskonałe zaplecze metodyczne i lokalowe. Dlaczego wybrać naszą szkołę? Uczymy do czterech razy szybciej, mamy wyśmienite wrunki dla każdego klienta, jednocześnie zapewniamy indywidualne podejście. Dla studentów mamy obniżki na cały rok.
http://alfadirect.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Encyklopedia

Encyklopedia
Encyklopedia na portalu INTERIA.PL - to encyklopedia łącząca w sobie ogromną ilość haseł z każdej dziedziny wiedzy, niezależnie o tego jak bardzo jest zawiła. Zawiera ponad 120.000 haseł z Biologii, Humanistyki, Historii, Kultury i Sztuki, Języków obcych i Nauk Społecznych. Dzięki nam matematyka czy historia stanie się prostsza. Encyklopedia cały czas się rozkwita, codziennie jest uzupełniana o nowe hasła oraz definicje.
http://encyklopedia.interia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Niemiecki dla dzieci

Niemiecki dla dzieci
Nowoczesna, zweryfikowana droga nauczania w sektorze języków obcych oferowana przez placówkę Kraina Baśni Język Angielski dla Najmłodszych została przyrządzona przez grupę wybitnych specjalistów. Proponujemy Waszym maluchom w wieku od 2 do 9 lat ciekawą atmosferę zajęć: język angielski, hiszpański czy niemiecki dla dzieci to atrakcyjny sposób zagospodarowania czasu każdego dziecka. Namawiamy do skontaktowania się za pomocą oficjalnej witryny sieciowej krainabasni.com.pl, propagując nasze kursy - hiszpański dla najmłodszych naturalnie spragnionych wiedzy.
http://www.krainabasni.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

słownik angielsko polski

słownik angielsko polski
tlumacz.interia.pl to wirtualny słownik, który pozwoli Ci w szybki sposób przetłumaczyć każde teksty, które chcesz! Z polskiego na język angielski, język niemiecki, czy francuski i na odwrót. Niezbędna pomoc w nauce i pracy! Szybki słownik dla Ciebie! Wybierz język dla siebie!
http://tlumacz.interia.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009