Język polski

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Dyktando
Recenzje
druk flag. druk flag (434)
Pisanie prac ekonomia. Pisanie prac ekonomia (209)
https://aktinet.pl/ile-lat-oznaczaja-cztery-lata-a-ile-siedem-lat/. Ile lat oznaczają cztery lata, a ile siedem lat?

Wyszukaj stronę        Dyktanda online

Dyktanda online
Dyktanda online, weź udział w dyktandzie sprawdź swoją pisownie, zapoznaj się z zasadami pisowni polskiej. Na stronie można znaleźć wszystko czego potrzebujesz do nauki ortografii, znajdują się na niej zasady pisowni polskiej, można wziąć udział w wirtualnym dyktandzie. Nie radzisz sobie z błędami ortograficznymi wejdź sprawdź się rozwiązując dyktando.
http://dyktanda.info
Pokaż szczegóły wpisu...

Kurs Tipsów Wrocław

Kurs Tipsów Wrocław
Kursy i szkolenia z zakresu modelowania, stylizacji i zdobienia paznokci. Prowadzimy najwyższej jakości kursya indywidualne i dwuosobowe. Gwarantujemy pracę z najlepszymi w kraju instruktorami, olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Uczymy na świetnych produktach Nfu.Oh.
http://g-nails.com/szkolenia.html
Pokaż szczegóły wpisu...

Analiza poezji w Szkolny Zeszyt

Analiza poezji w Szkolny Zeszyt
Szkolny Zeszyt to serwis skupiający się na aktualnych potrzebach uczniów liceów i gimnazjów w zakresie nauki języka polskiego i przygotowania się do czekających młodzież testów gimnazjalnych czy matury. W serwisie znaleźć można trafne omówienia lektur i dokładne analizy i interpretacje wierszy na wysokim poziomie. Obok streszczeń i opracowań użytkownicy mają też sposobność ze skorzystania z wielu artykułów stanowiących przykładowe wypracowania, nie tylko na język polski, ale na takie przedmioty jak wos, religia, p.o. – wszędzie tam, gdzie uczeń spotyka się z wymogiem stworzenia dłuższej pisemnej wypowiedzi na nietypowe tematy. Wśród wielu rzetelnych i ciekawych artykułów polecamy przedstawienie twórczości Juliusza Słowackiego.
http://szkolnyzeszyt.edu.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Przysłowia

Przysłowia
Nasza strona to ogromy bank wiedzy zawierający przysłowia. Znajdziesz tutaj niezliczoną ilość polskich porzekadeł i nie tylko. Cała kompozycja ułożone jest w alfabetycznej kolejności. To sprawia, że poruszanie się po tej zasobnej w unikalną treść stronie jest wybitnie intuicyjne. Przysłowia rewelacyjnie sprawdzą się w opisach na portalach społecznościowych.
http://www.e-przyslowia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Streszczenia lektur, opracowania

Streszczenia lektur, opracowania
Czytanie lektur nie każdemu sprawia przyjemność. Często brakuję czasu lub po prostu chęci by zgłębiać psychologiczne motywy jakimi kierowali się bohaterowie lub jaki odgrywa sens świat przedstawiony w danym utworze literackim. Z pomocą przychodzą eksperci, którzy swoimi opracowaniami dają nam szansę w szybki i prosty sposób poznania wiedzy do której nie każdy potrafi odnaleźć „drogę” w pojedynkę. Motywy literackie (snu, przemijania, piekła itd.) są opisane w obfity sposób co pozwala na korzystanie z tych treści uczniom, którzy już posiadają dużą wiedzę ale i tym którzy nie radzą sobie w profilu humanistycznym równie dobrze co koledzy bądź koleżanki.
http://polski.edu.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009