Angielski

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://salonkultury.pl. https://salonkultury.pl
https://www.slonecznaakademia.pl. https://www.slonecznaakademia.pl
https://spczarna.pl. https://spczarna.pl

Wyszukaj stronę        Półkolonie Wrocław

Półkolonie Wrocław
Zapraszamy na półkolonie językowe LEKTORA we Wrocławiu. Nasze półkolonie to nauka języka angielskiego w wakacyjnej atmosferze, połączona z urozmaiconym programem rekreacyjnym w naszym pięknym mieście. Pozostając we Wrocławiu, dzieci mogą spędzić bardzo aktywnie czas, niezależnie od pogody. Największe atuty naszych półkolonii to bardzo bogaty program dostosowany do potrzeb dzieci , nauka języka przez cały dzień w sposób praktyczny, bezpłatne zajęcia i opieka nad dziećmi przed i po głównym programie oraz bardzo dobra lokalizacja. Zapraszamy na naszą stronę internetową, aby szczegółowo zapoznać się z oferowanymi przez nas atrakcjami.
http://polkolonie-wroclaw.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Słówka angielskie

Słówka angielskie
Karteczki Life to jedna z najskuteczniejszych technik przyswajania słówek. Karteczki online umożliwiają naukę w pełni przez internet. Nasz nauka angielskiego online to dostęp do ponad 45 kategorii słownictwa angielskiego. Bądz na czasie i ucz się przez kurs angielskiego online. Słówka angielskie
http://karteczki.angielskilife.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkoła językowa

Szkoła językowa
Wysoki poziom kształcenia w szkołach językowych Bell oparty jest na kompleksowym programie kształcenia. Składają się na niego tzw. curriculum, programy przedsięwzięć, plany zajęć oraz konspekty poszczególnych lekcji. Curriculum stanowi kryterium zasad, wartości oraz celów, jakie ma przed sobą proces kształcenia w szkołach językowych Bell. Curriculum formułuje reguły dotyczące kierunku oraz sposobu kształcenia. Pogramy działań opracowywane są dla każdego z poziomów zaawansowania językowego indywidualnie. Podobnie odbywa się określanie celów edukacji. Z koleii plany zajęć dostrajane są do oczekiwań oraz czasowych możliwości studentów. Owocem kooperacji wszystkich tych czynników jest wysoka skuteczność nauczania.
http://www.bellschools.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Licencjat język angielski Szczecin

Licencjat język angielski Szczecin
Każdy wie, iż jeżeli nie znamy języków obcych to w dzisiejszej rzeczywistości mamy faktycznie utrudnione życie. Coraz częściej znajomość języków obcych często bywa zastrzeżeniem dostania porządnej pracy. Nauka języków wcale nie musi być długa i dręcząca. Zaznajom się z propozycją szczecińskiego Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych a przekonasz się, że może być to bezproblemowe i prędkie.
http://nkjo.szczecin.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Kurs języka angielskiego Kraków

Kurs języka angielskiego Kraków
Jedyna w swoim rodzaju naprawdę efektywna oferta nauki języka angielskiego metodą komunikatywną. Czerpiemy z kilku metod ich najlepsze składniki po to by jak najefektywniej dotrzeć do słuchacza. Naszym celem nie jest proces ciągłego nauczania, który niejednokrotnie trwa latami. Jesteśmy tu po to byś w końcu nauczył się swobodnie komunikować w języku angielskim. Każdy z Nas wie doskonale, że stare i skostniałe metody nauczania na ostatnim miejscu stawiają praktyczną naukę mówienia.
http://szkolakonkret.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009