Angielski

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
gotowe prace dyplomowe. gotowe prace dyplomowe
tworzone przez nas prace mgr . tworzone przez nas prace mgr
samochodem. samochodem

Wyszukaj stronę        Angielski Ursynów

Angielski Ursynów
DIALOG Language Services jest firmą działającą na rynku usług językowych. Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą a naszą celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług szkoleniowych a także tłumaczeniowych. DIALOG Language Services oferuje kursy z dojazdem a także stacjonarne w siedzibie na warszawskim Targówku. W naszej ofercie odnajdą Państwo kursy Francuskiego, Angielskiego, Hiszpańskiego, Niemieckiego oraz Rosyjskiego. Dla klientów korporacyjnych zapewniamy wszechstronne usługi językowe: prowadzenie korespondencji, kursy, korektę tekstów a także wysokiej jakości tłumaczenia. Współpracujemy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości, jesteśmy ekspertami z doświadczeniem - DIALOG Language Services. Zapraszamy.
http://www.dialog-ls.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Business english Warszawa

Business english Warszawa
Znajomość języków obcych stała się w dzisiejszych czasach konieczna, z czego generalnie świetnie zdajemy sobie sprawę. Nie tak łatwo jest natomiast z odnalezieniem właściwych osób, którym opłaca się powierzyć swoją edukację. Szkoła Cornell, prowadząca kursy językowe Mokotów, działa biorąc pod uwagę nawet tych najbardziej wymagających. W związku z tym daje do wyboru liczne kursy specjalistyczne, m.in. business english Warszawa, znakomite kursy językowe dla firm Warszawa, angielski w hotelarstwie itp.
http://www.ccs.edu.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Biuro tłumaczeń Lublin

Biuro tłumaczeń Lublin
I-english to legalnie działająca firma zarejestrowana w CEIDG. Działalność firmy ma charakter internetowy. Dążymy do tego, aby wszystkie transakcje były zawierane w jak najprostszy i najwygodniejszy sposób, czyli za pośrednictwem internetu (poczta, e-mail). Wszystkie dane oraz treści tłumaczonych tekstów traktujemy jako poufne. Po zakończeniu transakcji tłumaczone teksty są bezpowrotnie kasowane. Po zakończeniu transakcji otrzymują Państwo rachunek, który wysyłamy pocztą na wskazany przez Państwa adres. Jesteśmy grupą absolwentów filologii angielskiej Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie i, zarazem, pasjonatów języka angielskiego.
http://i-english.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Angielski- szkoła językowa

Angielski- szkoła językowa
Szkoła językowa Bielsko oferuje specjalistyczne kursy: język angielski, niemiecki, włoski. Warsztaty językowe odbywają się w miejscowościach- Bielsko, Suwałki, a dodatkowo Czechowice. Nasza wykwalifikowana kadra nauczycieli przygotuje Cię do egzaminów certyfikowanych, ale również nauczy języka od początku, a dodatkowo poprawi zdolności komunikacyjne. Przyjdź do nas na testową lekcję i zobacz w jak przyjemnej atmosferze pracujemy. U nas nie ma presji, przymusu- nauka to czysta radość. Wejdź na stronę www i zobacz co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy.
http://www.szkola-jezykowa.tychy.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Angielski Kraków

Angielski Kraków
Wybitna szkoła językowa funkcjonująca w obrębie Grodu kraka. Szkoła organizuje szkolenia z języka angielskiego. Proponowane lekcje urzeczywistniają przeróżne wymagania słuchaczy, obojętnie od specjalności słuchaczy. Oferujemy lekcje z doświadczonymi nauczycielami, instruując na najwyższym globalnym poziomie. Prowadzimy zajęcia na niemal każdym stopniu postępu angielskiego. Poznaj solidną propozycję szkoleń językowych!
http://www.kursyangielskiego.edu.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009