Angielski

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Praca magisterska finanse. Praca magisterska finanse
Korepetycję z języka polskiego Katowice. Korepetycję z języka polskiego Katowice
buty dla facetów alvo. buty dla facetów alvo

Wyszukaj stronę        Angielski Kraków

Angielski Kraków
Szkoła językowa Accent, zlokalizowana w Krakowie oferuje naukę angielskiego zarówno dla dzieci i młodzieży jak i dla dorosłych oraz dla firm. Poprzez staranny dobór współpracujących lektorów szkoła stara się zapewnić zadowalający uczniów poziom nauczania. Do kursów prowadzonych przez Accent należą m.in.: kursy FCE oraz kursy CAE.
http://www.accent-krakow.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Kurs angielskiego dla dzieci poznań

Kurs angielskiego dla dzieci poznań
Alfa Junior pacówka językowa dla przedszkolaków oraz młodzieży. Oferująca szkolenia języka angielskiego. W naszej uczelni uczniowie mają do wyboru poziomy trudności w zależności od wieku, co przyniesie wysokie i szybkie efekty. W trakcie naszych zajęć wykorzystujemy nowoczesne materiały dydaktyczne. Zainteresowania naszych najmłodszych traktujemy indywidualnie wykorzystując to do nauki języka angielskiego. Najmłodsi uczniowie nauke mają zapewnioną przez zabawę która zapewnia zapamiętywanie i większe skupienie.Dla naszej młodzieży mamy również ciekawy sposób nauczania poprzez zajęcia z native speakerem.Nasza siedziba mieści się na poznańskich Winogradach. Koło placówki mieści się duży parking co ułatwia rodzicą dojazd do siedziby.
http://alfajunior.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Jakie studia

Jakie studia
Spomiędzy dużej ilości kluczowych decyzji, które wielu ludzi musi podjąć w życiu, jest wybór studiów. Jakie studia wybrać, aby gwarantowały satysfakcję a potem pracę? Filologia angielska, budownictwo a może studia medyczne? Dzienne studia Wrocław bądź niestacjonarne studia Poznań? Jakie kierunki studiów dadzą możliwość aby wykonywać konkretne zawody? Tego rodzaju dylematy, przed którymi cały czas staje ogromna ilość przyszłych studentów, dzięki serwisowi Opinieouczelniach.pl mogą być zdecydowanie mniejsze, a na zapytanie jakie studia, bardzo szybko wyszuka się odpowiedź.
http://www.opinieouczelniach.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkoły językowe Łódź

Szkoły językowe Łódź
Zapraszamy do Akademickiego Ośrodka Kształcenia Akademickiego Ośrodka Kształcenia w Łodzi - AOK, ulica Moniuszk 4a, w samym środku miasta - ziemi obiecanej na kursy językowe (angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, włoski oraz polski dla obcokrajowców).
http://www.kursyjezykowe.lodz.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Angielski Kraków

Angielski Kraków
Nie tylko kursy ogólne, ale również kursy indywidualne, kursy weekendowe oraz kursy egzaminacyjne - to oferta szkoły angielskiego Accent. Jest to szkoła działająca na terenie miasta Kraków, która istnieje już od czternastu lat. Odpowiednio wykwalifikowani lektorzy oraz małe grupy mają przyczynić się do zadowolenia uczniów.
http://www.accent.krakow.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009