Angielski

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://energia-kamieni.pl. https://energia-kamieni.pl
https://hurtownia-hat.pl. https://hurtownia-hat.pl
https://jozefacki.pl. https://jozefacki.pl

Wyszukaj stronę        Doradztwo zawodowe Poznań

Doradztwo zawodowe Poznań
Firma LOGOS działa na regionalnym rynku jako grupa edukacyjna. Popularnością cieszą się kursy szybkiego czytania. Placówka gwarantuje profesjonalne doradztwo zawodowe w takich miastach jak Poznań. Przeprowadzane są tu liczne zajęcia twórcze dla dzieci i rodziców. Callan to skuteczna metoda wykorzystywana w naszej doświadczonej szkole.
http://logosau.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Fresh-English Angielski przez Skype

Fresh-English Angielski przez Skype
Witaj serdecznie! Skoro już tu jesteś, pozwól że zaproszę Cię do wspaniałego świata, w którym szybko i skutecznie nauczysz się rozmawiać po angielsku z kim tylko będziesz chciał. Wykorzystujemy najskuteczniejsze metody na świecie, metodę bezpośrednią i metodę Callana. Dzięki naszym zajęciom zyskasz ogromną pewność siebie w mówieniu w obcym języku i rozwiniesz umiejętności konwersacyjne, bardzo potrzebne w dzisiejszym świecie zarówno w kontekstach zawodowych jak i prywatnych. Za nauką w ten sposób stoi mnóstwo pozytywnych aspektów dla Ciebie: [url=http://fresh-english.pl][/url]
http://fresh-english.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nauka słówek angielskich

Nauka słówek angielskich
Na stronie dowiesz się o nowoczesnym sposobie nauki słownictwa języka angielskiego jakim jest Ultratext. Nasi specjaliści zbadali teksty złożone z 30 milionów słów, a by znaleźć najbardziej istotne słowa w tym języku. Stworzono również narzędzie pozwalające się ich skutecznie uczyć. Zapraszamy!
http://www.ultratext.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Sita angielski

Sita angielski
Jak chodzimy na kursy języka angielskiego na co każdy z nas liczy? Łatwo zgadnąć! Angielski skutecznie aby mówić płynnie. Przestaw na bok zastarzałe sposoby język angielski jest już tutaj na wyciągniecie Twoich rąk. Metoda, która uznana została za szczytową w odmianie: kurs językowy. zobacz jak prosta może się okazać nauka języka - skuteczna nauka języków!
http://sita.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Educo- Oferta nauki języków obcych.

Educo- Oferta nauki języków obcych.
Szanowni Państwo! Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty kursów językowych. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania językowego i w każdej grupie wiekowej. Bezpłatnie sprawdzimy poziom znajomości języka, a wykwalifikowani nauczyciele przygotują dla Państwa indywidualną ścieżkę nauki. Na zajęciach wykożystywane są najskuteczniejsze metody nauczania, oparte głównie na komunikacji. Oferujemy zajęcia grupowe, zarówno w szkole jak i z dojazdem do domu/ firmy klienta . Naukę mozna rozpocząć i zakończyć w dowolnym momencie. Już dziś zapraszamy na bezpłatną lekcje próbną! Olsztyn, ul. Janowicza 30B/1 tel: +48 (89) 535 08 87
http://www.educo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009