Angielski

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
producent obuwia Alvo. producent obuwia Alvo
http://www.piszemyprace.eu/o-firmie.html. http://www.piszemyprace.eu/o-firmie.html
Profesjonalne czyszczenie fasad szklanych i elewacji. Profesjonalne czyszczenie fasad szklanych i elewacji

Wyszukaj stronę        Angielski Korepetycje

Angielski Korepetycje
Serwis Angielski Korepetycje to baza darmowych ogłoszeń korepetycji z angielskiego, dodawanych zarówno przez korepetytorów, jak i szkoły prywatne. Serwisie podzielony jest na kategorie geograficznie co umożliwia łatwe odnalezienie korepetycji blisko miejsca zamieszkania. Kolejność korepetytorów w poszczególnych kategoriach nie jest przypadkowa, lecz uporzadkowana zgodnie z ocenami internautów, co powinno pomóc Wam w wyborze tej najodpowiedziejszej osoby. Nauka języka angielskiego na prywatnych lekcjach i w szkołach językowych, przygotowania do matury z angielskiego oraz egzaminów oxfordzkich. Ogłoszenia korepetycji w ogólnopolskiej bazie Angielski Korepetycje.
http://angielski-korki.ebooktur.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

OK English Course

OK English Course
Nasza szkoła językowa powstała w roku 1996 w Skórzewie. Od tego czasu prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno General English jak i przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego oraz matury. Wprowadzamy angielski już w zerówce. Oferujemy również zajęcia z języka francuskiego i niemieckiego. Dzięki zainstalowanej tablicy interaktywnej zajęcia prowadzone są ciekawie i dynamicznie, co zwiększa motywację kursantów oraz podnosi skuteczność i jakość nauczania.
http://www.ok-english-course.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Beata Szymańska-Waczyńska

Beata Szymańska-Waczyńska
BRITISH BLUE Beata Szymańska-Waczyńska jest firmą szkoleniowo-doradczą z terenu Legnicy. Specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego w Legnicy. Przygotowujemy do matury z języka angielskiego w Legnicy oraz innych egzaminów z języka angielskiego np LCCI III. Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje szkoleniowe z Legnicy oraz całej Polski realizujące projekty szkoleniowe. Prowadzimy także zajęcia biznesowe dla przedsiębiorców i osób dopiero zakładających firmy w Legnicy. Szczegóły oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.britishblue.pl
http://www.britishblue.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Olton - obóz językowy

Olton - obóz językowy
Szkoła językowa Olton oferuje: obozy językowe dla dzieci, kursy angielskiego i niemieckiego. Od wielu lat tworzymy z entuzjazmem obozy językowe letnie i zimowe, organizujemy kursy językowe. To uczniowie i obozowicze są dla nas motorem do działania, są zawsze w centrum naszej uwagi! Motywują i inspirują do nieustannego rozwoju, nowych pomysłów i inspiracji. Pierwsi obozowicze jeżdżą już z nami w roli wychowawców a pierwsi uczniowie pracują w roli lektorów. Dziękujemy za ten niezwykle twórczy i radosny okres, zapraszamy do kolejnych przeżyć z nami!
http://www.e-olton.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkoła angielskiego wrocław Oxford

Szkoła angielskiego wrocław Oxford
Fachowa szkoła języków obcych Oxford House of English działa na obszarze Dolnego Śląska od 2000 roku. Posiada dwie oddziały w różnych dzielnicach aglomeracji. W swojej formie posiada lekcje na różnorakich etapach specjalistyczności, w małych grupach co umożliwia szybszą naukę. Istnieje możliwość podjęcia kooperacji pośród placówką i firmą, jaka woli ulepszyć umiejętności konwersacji zatrudnionych. Uczelnia zapewnia z ogromnym skutkiem naukę, jeżeli już student chodzi regularnie na zajęcia. Po zakończeniu zajęć możliwe jest uzyskanie certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego.
http://www.konwersacje.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009