Angielski

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Busy Polska Dania - profesjonalny przewóz. Busy Polska Dania - profesjonalny przewóz
drukowanie flag. drukowanie flag
druk na materiale. druk na materiale

Wyszukaj stronę        Angielski Bydgoszcz

Angielski Bydgoszcz
Szeroki wachlarz usług nauki języka angielskiego w Bydgoszczy znajdą Państwo w szkole językowej English is Easy z Bydgoszczy. Wejdźcie na ich stronę www już teraz i przejrzyjcie aktualne oferty. Zapraszamy!
http://www.englishiseasy.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Lekcje angielskiego online

Lekcje angielskiego online
Lekcje angielskiego online propagowane prze naszą międzynarodową szkołę języków obcych zapewniają wszystkim naszym kursantom wysoką jakość nauczania w połączeniu z nowoczesnymi materiałami online jak również różnorodnymi nagraniami audio oraz video.
http://www.nauka-angielskiego-online.com
Pokaż szczegóły wpisu...

oxword.pl kursy angielskiego online

oxword.pl kursy angielskiego online
Oferujemy kursy języka angielskiego dla początkujących na www.oxword.pl Poznajesz 1000 najczęściej używanych zwrotów angielskich. Kurs jest opracowany tak, by maksymalnie przyspieszyć proces nauki języka. Zapamiętujesz szybciej i więcej. Stale monitorujesz swoje postępy w nauce. Zaczynasz rozumieć angielski a następnie zaczynasz mówić po angielsku. Twoja pewność siebie rośnie. Czujesz się swobodnie podczas pobytu za granicą, w hotelach, sklepach, podczas zwiedzania miasta czy poszukiwania pracy za granicą. Kurs języka angielskiego pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Z oxword.pl odważysz się mówić!
http://www.oxword.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Portal o języku angielskim

Portal o języku angielskim
Język angielski jawi się być dzisiaj absolutnie niezbędny. Niewiątpliwie edukacja w tym kierunku jest niezmiernie istotna. Powodów, dla których trzeba uczyć się angielskiego, jest wiele. O tym właśnie jest nasz blog. Wpisy na stronie analizują tematykę związaną z tłumaczeniami prac, biurami tłumaczeń jak również kształceniem językowym. Podpowiadają, w jaki sposób uczyć się angielskiego i jakie korzyści się z tym wiążą. Piszemy o pracy w biurze tłumaczeń i wyzwaniach jakie stoją przed tlumaczem. Wszyscy zainteresowani językiem angielskim odnajdą tu coś dla siebie.
http://tlumaczenia-slask.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

JustSpeak - Kurs angielskiego

JustSpeak - Kurs angielskiego
Jeżeli od dłuższego czasu uczą się Państwo angielskiego, bez jakichkolwiek rezultatów, to zapraszamy Cię na oferowane przez nas kursy języka angielskiego za granicą. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która oferuje profesjonale obozy językowe dla dorosłych. Możemy poszczycić się szerokim gronem usatysfakcjonowanych kursantów, którzy zawsze wychwalają nasze kolonie językowe w polsce i za granicą. Organizowane przez nas kursy to najlepszy sposób aby zdobyć odpowiednie umiejętności językowe.
http://www.justspeak.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009