Angielski

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Korepetycje i pomoc przy pisaniu prac - Katowice. Korepetycje i pomoc przy pisaniu prac - Katowice (474)
prace inżynierskie pisanie. Szukasz pomocy? prace inżynierskie pisanie (80) czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
https://aktinet.pl/ile-suchych-kwart-miesci-sie-w-suchym-funcie/. Ile suchych kwart mieści się w suchym funcie?

Wyszukaj stronę        ksiegarnia edukacyjna

ksiegarnia edukacyjna
W naszym sklepie znajdują się nie tylko książki do nauki języków ale również audiokursy, bajki, ćwiczenia do nauki angielskiego, zabawki naukowe i edukacyjne, zabawki rozwojowe, gry planszowe, zabawki z drewna oraz specjalistyczne kursy SITA.
http://www.sklep.prestige.edu.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Angielski

Angielski
Zapraszamy na forum języka angielskiego AngForum.com - rozmawiaj, dyskutuj, zadawaj pytania związane z językiem angielskim bez konieczności rejestracji w portalu. Znajdziesz tu informacje o egzaminach tj. matura, egzamin gimnazjalny, CAE, CPE, FCE i inne. Pomożemy Ci także przy odrobieniu pracy domowej, wymowie i tłumaczeniu słów lub zwrotów, problemach z gramatyką.
http://www.angforum.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Songin English Szkoła JęzykówObcych

Songin English Szkoła JęzykówObcych
Szkoła Języków Obcych SONGin ENGLISH zaprasza na kursy języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Oferujemy kursy w centrum Gliwic, konkurencyjne ceny, małe grupy, nowoczesne sale.
http://songinenglish.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Angielski przez Internet

Angielski przez Internet
Angielski-Skype.com posiada w ofercie naukę języka angielskiego w prekursorski inny sposób od tych powszechnie znanych. Witryna pozwala na zwiększanie swojego poziomu języka angielskiego dzięki lekcjom przez program Skype - rozpowszechniony komunikator internetowy. Zajęcia mogą odbywać się w terminach dostosowanych do wymagań i oczekiwań ucznia. Za pomocą strony można znaleźć także bardzo dobrych lektorów, którzy są w stanie przeprowadzić zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. Aby zapoczątkować naukę wystarczy przesłać swoje zgłoszenie.
http://www.angielski-skype.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Kurs języka angielskiego

Kurs języka angielskiego
Po co wydawać pieniądze na kursy języka angielskiego w różnego rodzaju szkołach językowych skoro można uczyć się języka angielskiego za pomocą kursów języka angielskiego online. Na stronie Angielski24.com możesz uczyć się angielskiego za darmo i w dodatku nie wychodząc z domu. U nas znajdziesz wszelkie podstawowe wiadomości niezbędne do rozpoczęcia nauki. Posiadamy dwa kursy języka angielskiego. Jeden jest przeznaczony dla osób początkujących oraz dla dzieci. Zapraszamy do rozpoczęcia nauki języka angielskiego jeszcze dziś
http://www.angielski24.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Angielski dla firm

Angielski dla firm
Zależy Ci na profesjonalnej nauce? Pamiętaj angielski dla firm w naszej szkole językowej to profesjonalizm, wiedza, komfort, wygoda. Gwarantujemy optymalne rozwiązania, które zapewnią Tobie odpowiedni rozwój językowy. Sprawdź naszą ofertę - po naszym kursie z pewnością polecisz go swoim znajomym i bliskim.
http://www.lsc.edu.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009