Przedszkola

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.

Wyszukaj stronę        Prywatne przedszkole Brwinów

Prywatne przedszkole Brwinów
Akademia malucha "Mała Panda" została zorganizowana jak przedszkole i żłobek. Dzieci można zostawić pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dni. Oferuje opiekę nad dziećmi od 5 miesiąca życia do 5 lat. Dzieci poprzez miłe spędzanie czasu i zabawę uczą się języka angielskiego i rozwijają swoje umiejętności twórcze.
http://www.malapanda.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Przedszkole Nowy Dwór Mazowiecki

Przedszkole Nowy Dwór Mazowiecki
Akademia Malucha to niepubliczne przedszkole, które oferuje sprawdzone i skuteczne metody edukacyjno-wychowawcze oraz doświadczoną, wykształconą i kreatywną kadrę nauczycielską. Doskonałe warunki oraz bogata oferta zajęć dodatkowych z pewnością zapewnią wszechstronny rozwój dziecka.
http://www.amalucha.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Miejskie Przedszkole nr 12 K-ce

Miejskie Przedszkole nr 12 K-ce
Miejskie Przedszkole nr 12 w Katowicach ul. Ligocka 3 - Informacje dla rodziców - aktualności, wydarzenia, galerie, rekrutacja, plan dnia, zajęcia dla grup dzieci, jadłospis, wiersze i piosenki, Kubusie, Kangurki, Króliczki, Tygryski, Sówki - dzielnica Brynów.
http://www.mp12katowice.masternet.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kolorowanki

Kolorowanki
Kolorowanki, jak w większości wiemy nie są tylko samym źródłem rozrywki wypełniającym dzieciom czas, ale są również doskonałym środkiem edukacyjnym, łączącym zabawę z nauką. Każde dziecko chętniej się uczy, gdy ma przy tym rozrywkę. Łatwiej zapamiętuje szczegóły a zarazem rozwija swoją wyobraźnie i zdolności manualne. Malowanki niejednokrotnie mogą pomóc rodzicom odkryć talent artystyczny u swoich pociech. Wyrabiają też dokładność, gdyż wymagają pracy i tego aby się dziecko do tego przyłożyło z należytą uwagą. Potrafią nauczyć wiele rzeczy, nawet i języka obcego, a to owocuje w późniejszym życiu dziecka. Ubieranki pozwalają na zabawę modą i wprowadzają dziewczęta w jej wielki świat.
http://kolorowanki.co
Pokaż szczegóły wpisu...

Przedszkole Dębica - Weldon KIDS

Przedszkole Dębica - Weldon KIDS
Niepubliczne przedszkole Weldon KIDS w Dębicy przy ul. Ratuszowej 9 oferuje opiekę przedszkolną nad dziećmi 2,5-5 letnimi. Bogaty program edukacyjny, codzienne język angielski, wykwalifikowana i zaangażowana kadra nauczycielska, nowy i nowoczesny budynek to najważniejsze atuty Weldon KIDS.
http://www.weldonkids.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

zabawy dla dzieci

zabawy dla dzieci
Proste a jak twórcze zabawy dla dzieci. Zobacz jak szybko i bardzo prosto można zająć dziecko prostymi czynnościami, które dla naszych pociech stanowią nie lada wyzwanie. I dzięki temu zabawy stają się przewodnikiem i kreatorem dziecięcych spostrzeżeń świata.
http://zabawy-dla-dzieci.blogspot.com
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009