Przedszkola

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (981)
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne (320) , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.
Krwawnik. Krwawnik: Zastosowanie i właściwości

Wyszukaj stronę        Prywatne przedszkole Brwinów

Prywatne przedszkole Brwinów
Akademia malucha "Mała Panda" została zorganizowana jak przedszkole i żłobek. Dzieci można zostawić pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dni. Oferuje opiekę nad dziećmi od 5 miesiąca życia do 5 lat. Dzieci poprzez miłe spędzanie czasu i zabawę uczą się języka angielskiego i rozwijają swoje umiejętności twórcze.
http://www.malapanda.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Przedszkole Nowy Dwór Mazowiecki

Przedszkole Nowy Dwór Mazowiecki
Akademia Malucha to niepubliczne przedszkole, które oferuje sprawdzone i skuteczne metody edukacyjno-wychowawcze oraz doświadczoną, wykształconą i kreatywną kadrę nauczycielską. Doskonałe warunki oraz bogata oferta zajęć dodatkowych z pewnością zapewnią wszechstronny rozwój dziecka.
http://www.amalucha.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Miejskie Przedszkole nr 12 K-ce

Miejskie Przedszkole nr 12 K-ce
Miejskie Przedszkole nr 12 w Katowicach ul. Ligocka 3 - Informacje dla rodziców - aktualności, wydarzenia, galerie, rekrutacja, plan dnia, zajęcia dla grup dzieci, jadłospis, wiersze i piosenki, Kubusie, Kangurki, Króliczki, Tygryski, Sówki - dzielnica Brynów.
http://www.mp12katowice.masternet.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kolorowanki

Kolorowanki
Kolorowanki, jak w większości wiemy nie są tylko samym źródłem rozrywki wypełniającym dzieciom czas, ale są również doskonałym środkiem edukacyjnym, łączącym zabawę z nauką. Każde dziecko chętniej się uczy, gdy ma przy tym rozrywkę. Łatwiej zapamiętuje szczegóły a zarazem rozwija swoją wyobraźnie i zdolności manualne. Malowanki niejednokrotnie mogą pomóc rodzicom odkryć talent artystyczny u swoich pociech. Wyrabiają też dokładność, gdyż wymagają pracy i tego aby się dziecko do tego przyłożyło z należytą uwagą. Potrafią nauczyć wiele rzeczy, nawet i języka obcego, a to owocuje w późniejszym życiu dziecka. Ubieranki pozwalają na zabawę modą i wprowadzają dziewczęta w jej wielki świat.
http://kolorowanki.co
Pokaż szczegóły wpisu...

Przedszkole Dębica - Weldon KIDS

Przedszkole Dębica - Weldon KIDS
Niepubliczne przedszkole Weldon KIDS w Dębicy przy ul. Ratuszowej 9 oferuje opiekę przedszkolną nad dziećmi 2,5-5 letnimi. Bogaty program edukacyjny, codzienne język angielski, wykwalifikowana i zaangażowana kadra nauczycielska, nowy i nowoczesny budynek to najważniejsze atuty Weldon KIDS.
http://www.weldonkids.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

zabawy dla dzieci

zabawy dla dzieci
Proste a jak twórcze zabawy dla dzieci. Zobacz jak szybko i bardzo prosto można zająć dziecko prostymi czynnościami, które dla naszych pociech stanowią nie lada wyzwanie. I dzięki temu zabawy stają się przewodnikiem i kreatorem dziecięcych spostrzeżeń świata.
http://zabawy-dla-dzieci.blogspot.com
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009