Gry szkoleniowe i symulacje

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://aktinet.pl/ile-to-jest-58-z-70-wyrazone-w-procentach/. Ile to jest 58 z 70, wyrażone w procentach?
Profesjonalna wycena diamentów (brylantów). Profesjonalna wycena diamentów (brylantów) (768)
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki (822) medyczne.

Wyszukaj stronę        Gry szkoleniowe i gry symulacyjne

Gry szkoleniowe i gry symulacyjne
GrowinGame to firma, która dostarcza trenerom, animatorom, szkoleniowcom, wykładowcom i menadżerom skuteczne, a zarazem niezwykle angażujące metody szkoleniowe. Firma projektuje gry szkoleniowe, techniki interaktywne, gry symulacyjne oraz symulacje biznesowe. GrowinGame oferuje także realizację celów rozwojowych poprzez inne, niekoniecznie konwencjonalne metody.
http://www.growingame.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Gry szkoleniowe, metody dla trenera

Gry szkoleniowe, metody dla trenera
GraSzkoleniowa.pl to zbiór zasobów, z których skorzysta każdy trener, szkoleniowiec, animator, czy też wykładowca. Znajdują się tam gry szkoleniowe, ćwiczenia, zadania, narzędzia szkoleniowe oraz inne metody i materiały przydatne w prowadzeniu zajęć edukacyjnych.
http://www.graszkoleniowa.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Grupa33 - prawo jazdy

Grupa33 - prawo jazdy
Portal nauki jazdy, testy na prawo jazdy, materiały edukacyjne z zakresu ruchu drogowego, wszystko na temat egzaminów na prawo jazdy. Programy szkoleniowe z zakresu ruchu drogowego.
http://www.grupa33.jgora.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Asertywność

Asertywność
Strona o asertywności. Możesz na niej zapoznać się z ćwiczeniami, które pozwolną na samodzielne rozwinięcie swojej osobowości w stronę zdrowej równowagi między agresją a uległoscią. Ćwiczenia wymagają pewnego czasu na samo-analizę, a w niektórych przypadkach wymagają wykonania jakiejś "misji" w zewnętrzenej rzeczywistości. To nie wszystko - strona zawiera teksty w temacie rozwoju osobistego i asertywności. Felietony te bazują na profesjonalnej wiedzy i praktyce. Pozwolą one każdemu dokonanie przemian w jego rzeczywistości.
http://asertywnosc.eu/
Pokaż szczegóły wpisu...

hurt zabawki wielkopolska

hurt zabawki wielkopolska
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www:[url=http://www.bemag.pl] hurt zabawki wielkopolska [/url] Posiadamy w ofercie ok.kilkuset przedmiotów. Artykuły pozyskujemy prosto od importerów, a jego istotna część wywodzi się z kontraktacji, przez co powinniśmy zaoferować idealne wartości, niejednokrotnie niższe od importerów. Zachęcamy do zobaczenia naszej witryny:[url=http://www.bemag.pl] hurt zabawki poznań [/url] Jesteśmy dystrybutorem krajowego producenta pluszaków,to znaczy firmy "Świat Zdrowych Zabawek". Produkt sprzedawany jest w sklepie, jak również jest dostarczany do nabywcy. Zachęcamy do oglądnięcia naszej strony www:[url=http://www.bemag.pl] hurtownia zabawek września [/url]
http://www.bemag.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009