Gry szkoleniowe i symulacje

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to oferta dla Ciebie.
Kampania produktowa adwords. Kampania produktowa adwords to najlepsza promocja sklepu.
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        Gry szkoleniowe i gry symulacyjne

Gry szkoleniowe i gry symulacyjne
GrowinGame to firma, która dostarcza trenerom, animatorom, szkoleniowcom, wykładowcom i menadżerom skuteczne, a zarazem niezwykle angażujące metody szkoleniowe. Firma projektuje gry szkoleniowe, techniki interaktywne, gry symulacyjne oraz symulacje biznesowe. GrowinGame oferuje także realizację celów rozwojowych poprzez inne, niekoniecznie konwencjonalne metody.
http://www.growingame.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Gry szkoleniowe, metody dla trenera

Gry szkoleniowe, metody dla trenera
GraSzkoleniowa.pl to zbiór zasobów, z których skorzysta każdy trener, szkoleniowiec, animator, czy też wykładowca. Znajdują się tam gry szkoleniowe, ćwiczenia, zadania, narzędzia szkoleniowe oraz inne metody i materiały przydatne w prowadzeniu zajęć edukacyjnych.
http://www.graszkoleniowa.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Grupa33 - prawo jazdy

Grupa33 - prawo jazdy
Portal nauki jazdy, testy na prawo jazdy, materiały edukacyjne z zakresu ruchu drogowego, wszystko na temat egzaminów na prawo jazdy. Programy szkoleniowe z zakresu ruchu drogowego.
http://www.grupa33.jgora.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Asertywność

Asertywność
Strona o asertywności. Możesz na niej zapoznać się z ćwiczeniami, które pozwolną na samodzielne rozwinięcie swojej osobowości w stronę zdrowej równowagi między agresją a uległoscią. Ćwiczenia wymagają pewnego czasu na samo-analizę, a w niektórych przypadkach wymagają wykonania jakiejś "misji" w zewnętrzenej rzeczywistości. To nie wszystko - strona zawiera teksty w temacie rozwoju osobistego i asertywności. Felietony te bazują na profesjonalnej wiedzy i praktyce. Pozwolą one każdemu dokonanie przemian w jego rzeczywistości.
http://asertywnosc.eu/
Pokaż szczegóły wpisu...

hurt zabawki wielkopolska

hurt zabawki wielkopolska
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www:[url=http://www.bemag.pl] hurt zabawki wielkopolska [/url] Posiadamy w ofercie ok.kilkuset przedmiotów. Artykuły pozyskujemy prosto od importerów, a jego istotna część wywodzi się z kontraktacji, przez co powinniśmy zaoferować idealne wartości, niejednokrotnie niższe od importerów. Zachęcamy do zobaczenia naszej witryny:[url=http://www.bemag.pl] hurt zabawki poznań [/url] Jesteśmy dystrybutorem krajowego producenta pluszaków,to znaczy firmy "Świat Zdrowych Zabawek". Produkt sprzedawany jest w sklepie, jak również jest dostarczany do nabywcy. Zachęcamy do oglądnięcia naszej strony www:[url=http://www.bemag.pl] hurtownia zabawek września [/url]
http://www.bemag.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009