Zespoły muzyczne

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Prace Magisterskie za Grosze. Prace Magisterskie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
Prace Licencjackie Napisane za Grosze. Prace Licencjackie Napisane za Grosze to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        Zespół weselny Śląsk

Zespół weselny Śląsk
Zespół weselny Nostrado to Twoja muzyka na wesele na Śląsku (Katowice, Tychy, Oświęcim). Nasz zespół to także wodzirej prowadzący zabawy weselne. Oferujemy także oświetlenie sceny, parkietu oraz efekty dymne.
http://www.nostrado.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Dj Nowy Sącz

Dj Nowy Sącz
DJ/Wodzirej z pasją! Wyjątkowe przyjęcie o niebanalnej formie i profesjonalnym prowadzeniu - może być Twoją imprezą. Jako pasjonat i kolekcjoner muzyki odnajduję się niemal w każdym stylu muzycznym serwując największe przeboje. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w prowadzeniu imprez, szkoleniom z występów publicznych oraz zamiłowaniu do tego zajęcia umożlwiam gościom świetną zabawę porzez: oryginalne konkursy,zabawy taneczne,wspólne śpiewanie,animacje, zaskakujące pomysły, Będąc zarażony, zarażam innych, oczywiście dobrym humorem.
http://www.bisnes.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Zespoły weselne

Zespoły weselne
Zobacz na jakie zespoły na wesele z całej polski możesz liczyć organizując ślub i wesele. Zespoły weselne grające na żywo, które prowadzą śmieszne konkursy i zabawy weselne oraz oczepinowe. Piosenki na pierwszy taniec w ich wykonaniu brzmią jak oryginały. Bardzo ważnym elementem przy wyborze zespołu na wesele są opinie innych użytkowników, które znajdziesz w portalu NajlepszeWesele.pl. Wybieraj wśród cen, miast i regionów całej polski. Oglądaj filmy par tańczących pierwszy taniec. Jeśli masz zespół i grasz na weselach, dołącz do nas.
http://www.najlepszewesele.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Zespół na wesele

Zespół na wesele
Zespoły muzyczne takie jak Haliśka Band, które są już na rynku od wielu lat, nie tylko doskonale wiedzą, czego klient na przestrzeni imprezy od nich wyczekuje, lecz też mają w tej chwili własny wyrobiony styl, który umożliwia im rozweselić zaproszonych gości z każdego przedziału wiekowego. Naturalnie wskutek tego doświadczenia powstał obszerny repertuar kapeli Haliśka Band, składający się z wielu interesujących numerów, których do dziś dnia większa część obecnych gości i nie tylko, posiadała okazję podsłuchać w radio, czy też telewizji. Wobec tego wszystkim poszukującym czegoś innego niż trywialna orkiestra na wesele, polecamy zespół na wesela i nie tylko Haliśka Band.
http://haliskaband.republika.pl/posluchajnas.htm
Pokaż szczegóły wpisu...

Zespół muzyczny wesele

Zespół muzyczny wesele
Planujecie już wesele? Muzyka na weselu to ważna część uroczystości. Holiday Music sprawi, że wszyscy na weselu będą się dobrze gościć i bawić na weselu! Nasz zespół gra na przyjęciach od wielu lat - mamy doświadczenie, jak grać. Gramy na dużych weselach jak i na mniejszych - graliśmy już w Wyszkowie, Przasnyszu, Ostrołęce, czy Szczytnie. Mamy duże doświadczenie i dobrze wiemy, że ustala co mamy grać, my przed każdą imprezą ustalamy co do granego repertuaru na weselu. Zapraszamy na stronę po więcej informacji!
http://www.holidaymusic.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009