Działki

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
wycieczki E-Almatur. Wybierz wycieczki E-Almatur a będziesz zachwycony!
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl

Wyszukaj stronę        Działka 2000 m gmina Czosnów

Działka 2000 m gmina Czosnów
Strona informacyjna poświęcona działce zlokalizowanej w gminie Czosnów. Oferta sprzedaży działki oraz szczegółowe informacje dotyczące jej lokalizacji oraz inne dane, znajdują się bezpośrednio na stronie. Zapraszamy.
http://www.dzialka2000m.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Słupsk działki budowlane

Słupsk działki budowlane
Zapraszamy do kupna działki budowlanej w Kobylnicy koło Słupska. Spokojne słoneczne suche miejsce i możliwość podzielenia działki na 6 rezydenckich posiadłości o powierzchni 5 tys. m2 sprawia że jest to wymarzona działka dla agroturystyki hotelarstwa i rekreacji. Jest to tania nieruchomość ( 38zł za 1m kwadratowy ) z prywatną drogą i mediami znajdującymi się przy drodze wjazdowej. W gminie Kobylnica istnieją dogodne warunki do uprawiania różnorodnych form turystyki, przede wszystkim rowerowej, pieszej, kajakarstwa i wędkarstwa. Malownicze tereny położone w granicach Parku Krajobrazowego Dolina Słupi przyciągają turystów. Na osoby ceniące aktywne formy wypoczynku czekają wytyczone, oznakowane ścieżki i szlaki.
http://www.ziemianasprzedaz.tp3.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

nasiona marihuany Wrocław

nasiona marihuany Wrocław
Jaranie.pl to innowacyjny sklep on-line, jaki proponuje sadzonki konopi nadające się du użytkowania poprzez zawodowych kolekcjonerów. Wszelkie gatunki dostępne w na stanie odróżniają się szczególne obfitym zbiorem a też prostotą sadzenia. Mamy jedynie certyfikowane gatunki bardzo szanowanych gatunków sprowadzanych z Holandii zachodniej. Wszyscy kontrahenci są kilkakrotnie sprawdzani co daje pewność bezproblemowej kultywacji. Sadzonki pakujemy w czasie 5 dni od potwierdzenia zapotrzebowania w ochronnych pakunkach gwarantujących bezpieczeństwo.
http://www.jaranie.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009