Tłumaczenia na weselach

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to oferta dla Ciebie.
Kampania produktowa adwords. Kampania produktowa adwords to najlepsza promocja sklepu.

Wyszukaj stronę        Tłumacze weselni w całej Polsce

Tłumacze weselni w całej Polsce
Coraz więcej wesel w Polsce odbywa się z udziałem obcokrajowców, którzy nie znają języka polskiego. To może stanowić pewien problem, gdyż goście chętnie porozmawialiby ze sobą , ale niestety barierą jest nieznajomość języka. Dlatego grupa zaprzyjaźnionych śląskich tłumaczy postanowiła rozwiązać ten problem i powołała do życia stronę tłumaczy weselnych. Razem z tłumaczami z innych regionów tłumaczą oni podczas wesel rozmowy prowadzone w języku włoskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, szwedzkim, ukraińskim, rosyjskim i czeskim. Dzięki ich pracy goście z zagranicy nie czują się izolowani na weselu, gdyż doskonale rozumieją treść przemówień i toastów wygłaszanych po polsku, a ich toasty i przemówienia rozumieją polscy goście
http://www.wesele.polacco.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Madimax Tłumac języka francuskiego

Madimax  Tłumac języka francuskiego
Wysoka jakość tłumaczeń z języka francuskiego i rosyjskiego. Tłumaczymy dowolne teksty zarówno akty prawne jak i publikacje. Proponujemy tłumaczenia przysięgłe z języka francuskiego. Siedziba w Warszawie.
http://www.madimax.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne
Biuro przekładów MIW przełoży dla klienta tekst wszelkiego rodzaju z 25 języków świata. Z wyjątkiem tłumaczeń zwykłych, mają Państwo szansę złożyć zlecenie na usługę tłumacza ustnego. W zależności od rodzaju sprawy, oferujemy pracę tłumacza konsekutywnego względnie symultanicznego i, jeżeli zachodzi owa potrzeba, pracę translatora przysięgłego czy uczestnictwo w zdarzeniu dwóch tłumaczy. Nakreślony cennik translacji ustnych uzależniony jest od powyższych cech. W wypadku podobnej posługi, cena będzie uwarunkowana językiem, na jaki przekładamy. Im język tłumaczenia bardziej popularny, tym cena będzie w wyższym stopniu konkurencyjna.
http://www.tlumaczenia-ustne-miw.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Biuro tłumaczeń czeski

Biuro tłumaczeń czeski
Jesteśmy profesjonalnym biurem tłumaczeń, które specjalizuje sie w tłumaczeniach na język czeski. U nas przetłumaczysz dowolne pisma bez względu na to czy są to rutynowe teksty lub też teksty sądowe. Współdziałamy z osobami prywatnymi a także innymi biurami tłumaczeń. Jednakże to nie wszystko nieprzerwanie pragniemy wychodzić na przeciw potrzebom naszych klientów, dlatego też dostarczamy im reklamę w internecie w języku czeskim. Sprawdź naszą propozycję już dziś.
http://www.tlumacz-czeski.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009