Krawiectwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.
prace magisterskie po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak prace magisterskie po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        Haft komputerowy

Haft komputerowy
Strona www pracowni krawieckiej Pink Flower z Rybnika. W zakładzie, świadczonych jest cały wachlarz usług krawieckich, a także niesłychanie chętnie kupowany w ostatnich latach haft maszynowy. Haft ten, ma sporą przewagę nad innymi formami nanoszenia wzorów, w postaci niespotykanej wytrzymałości oraz estetyki wykonania. Do haftowania, wykorzystujemy, najnowsze hafciarki, sterowane komputerowo, w związku, z czym, mamy możliwość wykonywania dużych serii, dokładnie takich samych haftów. Pułap powtarzalności realizowanego haftu komputerowego, określamy na niemal 100%, co jest nie do osiągnięcia przy pomocy ręcznego haftowania.
http://pinkflower.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Pogotowie Krawieckie RENOMA s.c.

Pogotowie Krawieckie RENOMA s.c.
Nasze wszystkie punkty usługowe w centrach handlowych - PANORAMA - KUPIEC POZNAŃSKI - Pasaż RONDO - KING CROSS Marcelin - Czynne 7 dni w tygodniu - W ofercie sprzedaż pasmanterii i akcesoriów krawieckich - Zapraszamy ! Wykonujemy skracanie, wydłużanie, zwężanie, przeróbki i poszerzanie wszelkiej odzieży gotowej, skracanie i dopasowywanie dzianin, wszywanie i wymiana zamków błyskawicznych, wymiana suwaków, wymiana podszewek, naprawa uszkodzonej odzieży, wykonujemy skracanie jeansów z oryginalnym dołem, naprawiamy odzież skórzaną, wykonujemy nabijanie nap, oczek i guzików metalowych, szyjemy usługowo firany, zasłony, poduszki, obrusy itp.
http://www.szybkanitka.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Garnitur na miarę

Garnitur na miarę
Tiviano to salon mody w Katowicach, w których znajdziecie koszule, suknie wizytowe oraz garnitury najlepszych europejskich producentów. U nas macie także możliwość zamówienia garnituru na miarę. Nasze szycie miarowe zapewni Wam idealnie skrojony, elegancki garnitur.
http://tiviano.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Koszule na miarę

Koszule na miarę
W życiu każdego mężczyzny są takie momenty które decydują o całym jego późniejszym życiu. Wydarzeniem takim może być: ślub, rozmowa kwalifikacyjna, pierwszy dzień w nowej pracy. W chwili takiej dobry wygląd to podstawa, a jeżeli dobry wygląd to nieodłącznym atrybutem jest dobrze skrojona koszula. I tu z pomocą przychodzi zakład krawiectwa projektowego theonlyone, który specjalizuje się w szyciu koszul na miarę. Firma istnieje od 2012 roku, została założona przez Panią Małgorzatę Stolarek-Adzińską. Zakład mieści się we Wrocławiu przy ulicy Legnicka 17/26. Zakład oferuje szeroki wybór dodatków. Zapraszamy wszystkich panów dbających o elegancki wygląd do odwiedzenia nas osobiście, gwarantujemy pełną satysfakcję.
http://theonlyone.pl/koszule-na-miare
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009