Kancelaria prawna

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .

Wyszukaj stronę        Radca prawny A. Lenarczyk

Radca prawny A. Lenarczyk
Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami. Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
http://kancelarialenarczyk.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kancelaria Prawsna SSP

Kancelaria Prawsna SSP
Doradzamy m.in. w takich sprawach jak: windykacja Wierzytelności, prawo cywilne, prawo spółek i prawo gospodarcze, sporządzamy umowy, informacje i opinie prawne, dokonujemy również analizy umów i ich postanowień. Prawnicy naszej kancelarii świadczą wsparcie w procesach negocjacji. Doradzamy w takich sprawach jak: prawo rodzinne, spadkowe, prawo pracy, prawo nieruchomości i prawa budowlanego, prawo zamówień publicznych, karne aspekty obrotu gospodarczego (doradztwo zarządom Spółek). Poza tradycyjną formą obsługi prawnej. Kancelaria SSP świadczy również usługi prawne on-line poprzez elektroniczna obsługę Klienta.
http://www.kancelaria-ssp.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kancelaria Prawna Biczysko

Kancelaria Prawna Biczysko
Anna Biczysko daje korzystne pomoce prawnicze dla jednostek i firm. Anna Biczysko doradztwo, stawiennictwo w urzędach i w sądach, wsparcie w z klientem, przetwarzanie umów i wytycznych. Inspirujemy do poznania pełnej oferty na naszej stronie w internecie.
http://www.kancelaria-biczysko.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kanceelaria Prawna SSP Warszawa

Kanceelaria Prawna SSP Warszawa
Doradzamy przedsiębiorcom oraz osobom fizycznym w bieżących sprawach. Nasza Kancelaria oferuje swoje usługi w zakresie: - doradztwa prawnego, - sporządzania pism procesowych, umów, informacji i opinii prawnych, - prawa zamówień publicznych, - prawa procesowego, - prawa cywilnego, w tym prawo zobowiązań, prawo spadkowe i rodzinne, - prawa spółek/handlowego, - odzyskiwania/windykacji należności, - prawa karnego, - prawa nieruchomości, prawa budowlanego, - prawa pracy oraz prawa administracyjnego, Tworzymy i rejestrujemy spółki, oraz prowadzimy ich obsługę prawną. Nasze Biuro jest czynne od pn-pt w godzinach 8-19
http://kancelaria-ssp.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

SSP Finance Windykacja

SSP Finance Windykacja
Naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie windykacji wierzytelności, obejmujące nie tylko działania stricte windykacyjne ale również prewencję windykacyjną. Wykupujemy wierzytelności zarówno w imieniu własnym jak i naszych klientów. Zapraszamy do współpracy www.sspfinance.pl biuro@sspfinance.pl 510328596
http://www.sspfinance.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009