Drewno

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.

Wyszukaj stronę        Okleiny modyfikowane i naturalne

Okleiny modyfikowane i naturalne
Firma Zagłoba zajmuje się importem sklejek, oklein naturalnych i modyfikowanych itp., a później ich dystrybucją na terenie Polski. Oferujemy również atrakcyjne deski tarasowe i fachową usługę fornirowania płyt. Mamy kilka placówek m.in. w Dębe Wielkie i Starych Babicach.
http://www.zagloba.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Listwy wykończeniowe

Listwy wykończeniowe
Stolarstwo Usługowo-Produkcyjne Stanisław Kasolik to przedsiębiorstwo, które powstało w 1991 roku, na początku świadcząc usługi z zakresu układania parkietu, z czasem rozszerzając swoją propozycję o sprzedaż indywidualną i hurtową listew przypodłogowych. Zachęcamy do owocnej współpracy!
http://www.kasolik.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ławki, kosze na śmieci Gdańsk

Ławki, kosze na śmieci Gdańsk
Firma Novico oferuje odporne na czynniki atmosferyczne place zabaw, siłownie zewnętrzne wykonane ze stali, ławki, drewniane kosze na śmieci, ogrodzenia panelowe. Świadczymy wykonywanie robót dla firm budowlanych, szkolnictwa, gmin na obszarze: Gdańsk (Trójmiasto) oraz w innych miejscowościach w województwie pomorskim.
http://placezabaw.gda.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

schody drewniane

schody drewniane
Firma działa już od 20 lat. Nasze produkty to w głównej mierze schody i drzwi. Realizujemy i montujemy każdego rodzaju schody przestrzenne-samonośne proste, zabiegowe, łamane, spiralne i inne na życzenie zleceniodawcy; o policzkach pełnych, zębatych, wiszących stopniach na poręczy lub mieszanych jeśli chodzi o rodzaj policzków.Wykonujemy także schody na betonie lub innych konstrukcjach, z materiałów powierzonych i własnych. Realizujemy i montujemy drzwi zewnętrzne, przejściowe, garażowe i inne według własnych wzorów jak także podanych przez klientów o nietypowych wymiarach o różnej kolorystyce. Wykonujemy konfesjonały, ławki, klęczniki oraz umeblowanie zakrystii w kościołach. Możemy zaprojektować oraz zamontować na miejscu dany produkt.
http://schody-jurex.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Drewno kominkowe Bydgoszcz

Drewno kominkowe Bydgoszcz
Frama Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży drewna pakowanego i składowanego na paletach. Nasza siedziba znajduje się w Brzozie, w pobliżu Bydgoszczy. Proponujemy Państwu bardzo wydajne drewno kominkowe i opałowe. Naszymi klientami są osoby z kraju i spoza jego granic, głównie z Niemiec i Danii. Sprzedajemy sezonowane drewno rozmaitych gatunków. Gwarantujemy wysoką jakość drewna dostępnego w atrakcyjnych cenach. Oferujemy drewno pozyskiwane wyłącznie na aukcjach Lasów Państwowych.
http://frama-drewno.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009