Maszyny

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Józefa Chełmońskiego. Pałac w Radziejowicach to doskonałe miejsce dla miłośników twórczości jednego z największych polskich artystów - Józefa Chełmońskiego . Serdecznie zapraszamy
Pisanie Prac inżynierskich. Pisanie Prac inżynierskich ze wszystkich dziedzin.
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        Handel maszynami używanymi

Handel maszynami używanymi
FERROPLAST to głównie trzy dziedziny: handel maszynami (zaczęliśmy się tym zajmować w połowie lat 90-tych), usługi i produkcja. Do usług zalicza się na przykład cięcie laserem. Produkujemy głównie: wyroby oraz opakowania z tworzyw sztucznych, wycieraczki metalowe i odwodnienia liniowe.
http://www.ferroplast.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wózki widłowe japońskie

Wózki widłowe japońskie
Przedsiębiorstwo CENTROMAG z Siemianowic Śląskich. Oferujemy Państwu nowy, a także używany sprzę do transportu wewnątrz-magazynowego, oraz magazynowania. W naszym asortymencie znajdują się produkty firm: ZREMB-Gliwice S.A., HC Chin, MITSUBISHI i TOYOTA BORYSZEW" S.A. BALKANCAR Bułgaria oraz innych zarówno krajowych jak i zagranicznych. Można u nas kupić na przykład wózki widłowe japońskie, bułgarskie, wózki widłowe z napędem elektrycznym, czy też regały magazynowe półkowe.
http://www.centromag.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Łańcuchy płytkowe

Łańcuchy płytkowe
Głównym profilem działalności firmy Archimedes jest dystrybucja szerokiej gamy wysokiej jakości elementów do maszyn i urządzeń przemysłowych wytwarzanych przez producentów uznanych na rynku krajowym, europejskim oraz światowym. W ofercie firmy znajdują się między innymi motoreduktory, silniki wibracyjne i wibroizolatory, akcesoria do budowy przenośników, napinacze, profile aluminiowe, elementy przeniesienia napędu w tym sprzęgła bezluzowe, taśmy transportowe i transportery.
http://www.archimedes.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Pompy zanurzeniowe

Pompy zanurzeniowe
Pompy zatapialne, pompy zanurzeniowe - dane techniczne, wymiary, charakterystyka, budowa, cennik pomp. Pompy zatapialne i szlamowe stosowane m.in. do pompowania zanieczyszczonej wody, pompy dla budownictwa, przemysłu i gospodarki ściekowej.
http://www.pompyzatapialne.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Liny stalowe

Liny stalowe
Podstawowym profilem działalności Firmy Liny stalowe Brugg jest produkcja lin stalowych oraz zawiesi oraz maszyn wytrzymałościowych. Są to produkty dużej jakości. Zawiesia są przypinane za pomocą specjalnych punktów mocujących. Do funkcjonalnego funkcjonowania urządzeń dźwigowych niezbędne są także napinacze i szakle (z zabezpieczeniem lub bez, okrągłe i podłużne) oraz trawersy, ogniwa, zaciski linowe, zamki linowe, haki widełkowe i inne. Jednymi z w najwyższym stopniu wziętych zawiesi są zawiesia linowe stworzone z ocynkowanych wzmocnionych lin. Wytrzymują one pokaźne obciążenia robocze, mogą mieć zakończenie w postaci pętli, kauszy, haków, ogniw.
http://www.brugg.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009