AGD

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
gotowe prace dyplomowe. gotowe prace dyplomowe
tworzone przez nas prace mgr . tworzone przez nas prace mgr
samochodem. samochodem

Wyszukaj stronę        Waga kuchenna

Waga kuchenna
Metrex to ceniona w branży firma, oferująca podręczne AGD. Oferta Firmy Metrex dostępna jest w sklepie internetowym AGDzakupy.pl. Metrex zaopatruje także hipermarkety w sprzęt typu: ramka elektroniczna, sokowirówka, stacja pogodowa, prostownica, waga kuchenna, czajnik elektryczny, maszynka do golenia.
http://www.agdzakupy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ekspres saeco royal professional

Ekspres saeco royal professional
Firma Ekspresy Do Kawy SAECO działa we współpracy z włoską, renomowaną firmą Saeco. Zapewniamy automatyczne ekspresy Saeco do biur i do małej gastronomii.Chcemy sprostać oczekiwaniom różnych klientów, dlatego dostarczamy automaty najwyższej jakości, takie jak ekspres Saeco Royal Professional. Firma zlokalizowane jest w Łodzi i w Warszawie. Zakres działalności obejmuje dzierżawę oraz sprzedaż ekspresów. Nasz zespół posiada własne metody, przynoszące znakomite efekty.
http://www.ekspres-saeco.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe
Tadeusz Olejnik to prezes firmy oferującej sprzęt do eliminacji brudu. Nabędziemy tutaj zamiatarki, worki, ścierki z mikrofibry oraz odkurzacze piorące. Często skorzystać można z upustów cenowych. Mobilna myjnia parowa to urządzenie cieszące się znaczną popularnością. Spółka korzysta z propozycji włoskich dostawców. Renomowany serwis zapewnia odbiór sprzętu - który uległ popsuciu - na obszarze całego kraju i błyskawiczną naprawę.
http://www.emp24.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Segway

Segway
Wynajęcie odpowiednio zbudowanych sprzętów segway imprezy w rodzaju festyny, konferencje czy dni otwarte jest skuteczną i tanią formą marketingu. Ta mobilna reklama, budująca wizerunek mocnej marki, gwarantuje jeżdżącym świetną rozrywkę. Cena wypożyczenia pojazdów już do 299 złotych. Segway-mobile ? solidna firma z Poznania oferuje usługi klientom z całego kraju. Dane kontaktowe: 500-231-715, email biuro@segway-mobile.pl.
http://www.segway-mobile.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Serwis RTV Poznań

Serwis RTV Poznań
Serwis RTV Poznań to firma specjalizująca się w naprawie sprzętów RTV i AGD. Firma mieści się blisko centrum Poznania. Posiada niezwykle dostatnie doświadczenie. Serwis AGD Poznań współdziała z liderami na rynku części zamiennych i modułów na terenie całej Polski.
http://www.serwis-rtv.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Serwis i naprawa sprzę™tu AGD

Serwis i naprawa sprzę™tu AGD
Zepsuł Ci się sprzęt AGD? Zapraszamy do serwisu agd w Częstochowie! Oferujemy naprawę różnego sprzętu AGD w mieście Czę™stochowa. Wykonujemy naprawy pralki Czę™stochowa, zmywarki Częstochowa, zamrażarki lub lodówki, innego sprzętu Artykuły Gospodarstwa Domowego. Dojazd do klienta, gwarancja na wykonaną usługę. Zapraszamy!
http://twoifachowcy.pl/Czestochowa.html
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009