Gospodarka odpadami

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Pisanie Prac inżynierskich. Pisanie Prac inżynierskich ze wszystkich dziedzin.
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Chełmoński Józef. Jeśli interesujesz się malarstwem, z pewnością wiesz kim był Chełmoński Józef . Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o wielkim malarzu, poznać jego twórczość. Serdecznie zapraszamy

Wyszukaj stronę        Gospodarka odpadami Ran-Dickmar.

Gospodarka odpadami Ran-Dickmar.
Zagospodarowanie odpadów to specjalność egzystującej od 1995 roku firmy "RAN-DICKMAR" Sp. z o.o. Rosnąca ilość odpadów związana jest z kolosalnym uprzemysłowieniem i postępem technologicznym, co ma zdecydowanie niesprzyjający wpływ na środowisko naturalne i życie człowieka. Profesjonalna gospodarka odpadami obejmuje ich odbiór, transport, magazynowanie, a następnie odzysk lub unieszkodliwienie.
http://www.ran-dickmar.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Spalarnia Odpadów w Sosnowcu

Spalarnia Odpadów w Sosnowcu
Celem przedsiębiorstwa, której obecna nazwa to Zakład Utylizacji Termicznej Odpadów i Osadów Ściekowych S.A., jest proces budowy nowoczesnej instalacji do termicznej utylizacji odpadów komunalnych i osadów ściekowych. Lokalizacja instalacji (ul. Radocha, przy oczyszczalni) zapewnia bezproblemową dostawę odpadów oraz szybki przekaz wytwarzanej energii. Instalacja termiczna ma spełniać wszystkie wymagane parametry związane z ochroną środowiska, a co najważniejsze, ma wytwarzać energię cieplną, parę wodną oraz w kogeneracji energię elektryczną, dzięki czemu spalarnia nabędzie prawo do zielonych certyfikatów. Użyta technologia spełnia wymagania zgodne z prawem najlepszej osiągalnej technologii BAT.
http://zutos.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wywóz gruzu Poznań

Wywóz gruzu Poznań
K. Drzazga - usługi komunalno-transportowe. Oferujemy wywóz gruzu oraz odpadów budowlanych. Firma posiada długą tradycję - powstała w 1985 roku. Dzięki długoletniej działalności posiadamy doświadczenie, które jest gwarancją wykonywania usług na najwyższym poziomie. Z naszych usług mogą korzystać zarówno firmy jak i osoby prywatne. Świadczymy usługi w zakresie transportu i wywozu nieczystości stałych, śmieci, gruzu, odpadów, odpadów wielko gabarytowych, ziemi, gałęzi, liści oraz wielu innych. W posiadaniu mamy nowoczesny sprzęt specjalistyczny, który spełnia wymogi ekologiczne, jednocześnie sprzyjając środowisku.
http://drzazga.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009