Gospodarka odpadami

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.
Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze. Oferujemy Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze . Zapraszamy
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        Gospodarka odpadami Ran-Dickmar.

Gospodarka odpadami Ran-Dickmar.
Zagospodarowanie odpadów to specjalność egzystującej od 1995 roku firmy "RAN-DICKMAR" Sp. z o.o. Rosnąca ilość odpadów związana jest z kolosalnym uprzemysłowieniem i postępem technologicznym, co ma zdecydowanie niesprzyjający wpływ na środowisko naturalne i życie człowieka. Profesjonalna gospodarka odpadami obejmuje ich odbiór, transport, magazynowanie, a następnie odzysk lub unieszkodliwienie.
http://www.ran-dickmar.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Spalarnia Odpadów w Sosnowcu

Spalarnia Odpadów w Sosnowcu
Celem przedsiębiorstwa, której obecna nazwa to Zakład Utylizacji Termicznej Odpadów i Osadów Ściekowych S.A., jest proces budowy nowoczesnej instalacji do termicznej utylizacji odpadów komunalnych i osadów ściekowych. Lokalizacja instalacji (ul. Radocha, przy oczyszczalni) zapewnia bezproblemową dostawę odpadów oraz szybki przekaz wytwarzanej energii. Instalacja termiczna ma spełniać wszystkie wymagane parametry związane z ochroną środowiska, a co najważniejsze, ma wytwarzać energię cieplną, parę wodną oraz w kogeneracji energię elektryczną, dzięki czemu spalarnia nabędzie prawo do zielonych certyfikatów. Użyta technologia spełnia wymagania zgodne z prawem najlepszej osiągalnej technologii BAT.
http://zutos.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wywóz gruzu Poznań

Wywóz gruzu Poznań
K. Drzazga - usługi komunalno-transportowe. Oferujemy wywóz gruzu oraz odpadów budowlanych. Firma posiada długą tradycję - powstała w 1985 roku. Dzięki długoletniej działalności posiadamy doświadczenie, które jest gwarancją wykonywania usług na najwyższym poziomie. Z naszych usług mogą korzystać zarówno firmy jak i osoby prywatne. Świadczymy usługi w zakresie transportu i wywozu nieczystości stałych, śmieci, gruzu, odpadów, odpadów wielko gabarytowych, ziemi, gałęzi, liści oraz wielu innych. W posiadaniu mamy nowoczesny sprzęt specjalistyczny, który spełnia wymogi ekologiczne, jednocześnie sprzyjając środowisku.
http://drzazga.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009