Producent opakowań

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze. Oferujemy Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze . Zapraszamy
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!

Wyszukaj stronę        Producent opakowań TUBUS.

Producent opakowań TUBUS.
Producent opakowań z tworzyw sztucznych - Firma Tubus ma honor zademonstrować Państwu swoją ofertę. Firma oferuje opakowania zarówno w standardowych, jak i nietypowych rozmiarach i kształtach, dopasowując swoją ofertę do indywidualnych wymagań Klientów. W ofercie firmy zleźć można między innymi opakowania z folii, opakowania do role, blistery i wiele innych.
http://www.tubus.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

EFEKT PLUS Sp. z o.o.

EFEKT PLUS Sp. z o.o.
Folia stretch to aktualnie coraz częściej stosowany artykuł opakowaniowy, który może być niezwykle przydatny podczas zabezpieczania ładunków. Przedsiębiorstwo Efekt Plus fabryka folii to jednostka o długoletnim doświadczeniu na rynku, która w swojej ofercie posiada takie pozycje jak: folia stretch ręczna, folia maszynowa oraz folia jumbo. Nasza firmowa działalność wiele razy była nagradzana nagrodami i certyfikatami. Prowadzona w zakładzie produkcja folii odbywa się przy jednoczesnym zachowaniu wymaganych standardów. Pracujemy na najlepszym sprzęcie technicznym i zatrudniamy u siebie odpowiednio przeszkolonych pracowników. W celu złożenia zamówienia na produkty można kontaktować się z naszą firmą poprzez telefon i pocztę elektroniczną.
http://folia-stretch.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Taśmy

Taśmy
Firma ERG-BET trudni się produkcją taśmy z nadrukiem, folii stretch, taśmy samoprzylepnej, opakowań z tworzyw sztucznych. Nasza siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Produkty mają bardzo różnorodne zastosowanie, są atrakcyjne cenowo i wytwarzane z dobrej jakości tworzyw. Dowozimy je klientom w uzgodnionym terminie. Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra, która ułatwi profesjonalną i miłą obsługę. Oferujemy taśmy do płyt kartonowo gipsowych, do prac malarskich, kominkowe aluminiowe, ogrodzeniowe, dwustronne klejące piankowe, ostrzegawcze. Nadruk możliwy jest do 8 kolorów.
http://www.ergbet.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Krokodyl-imprezy.pl

Krokodyl-imprezy.pl
Krokodyl i przyjaciele to dobrze nastawiony zespół, który jest zdolny zorganizować nawet najbardziej eleganckie imprezy. Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm jak również do osób prywatnych – niezależnie od tego jakie są Twoje środki, na pewno razem wymyślimy atrakcje, które Cię usatysfakcjonują. Rajdy samochodowe 4x4, zabawa wariografem, imprezy tematyczne i pikniki dla dzieci – podejmiemy się zorganizować każdy pomysł! Naszą pełną ofertę możesz odnaleźć na www.krokodyl-imprezy.pl lub umówić się z naszym biurem, które znajduje się na ul. Kuśnierskiej 3 w Stęszewie.
http://krokodyl-imprezy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009