Producent opakowań

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.

Wyszukaj stronę        Producent opakowań TUBUS.

Producent opakowań TUBUS.
Producent opakowań z tworzyw sztucznych - Firma Tubus ma honor zademonstrować Państwu swoją ofertę. Firma oferuje opakowania zarówno w standardowych, jak i nietypowych rozmiarach i kształtach, dopasowując swoją ofertę do indywidualnych wymagań Klientów. W ofercie firmy zleźć można między innymi opakowania z folii, opakowania do role, blistery i wiele innych.
http://www.tubus.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

EFEKT PLUS Sp. z o.o.

EFEKT PLUS Sp. z o.o.
Folia stretch to aktualnie coraz częściej stosowany artykuł opakowaniowy, który może być niezwykle przydatny podczas zabezpieczania ładunków. Przedsiębiorstwo Efekt Plus fabryka folii to jednostka o długoletnim doświadczeniu na rynku, która w swojej ofercie posiada takie pozycje jak: folia stretch ręczna, folia maszynowa oraz folia jumbo. Nasza firmowa działalność wiele razy była nagradzana nagrodami i certyfikatami. Prowadzona w zakładzie produkcja folii odbywa się przy jednoczesnym zachowaniu wymaganych standardów. Pracujemy na najlepszym sprzęcie technicznym i zatrudniamy u siebie odpowiednio przeszkolonych pracowników. W celu złożenia zamówienia na produkty można kontaktować się z naszą firmą poprzez telefon i pocztę elektroniczną.
http://folia-stretch.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Taśmy

Taśmy
Firma ERG-BET trudni się produkcją taśmy z nadrukiem, folii stretch, taśmy samoprzylepnej, opakowań z tworzyw sztucznych. Nasza siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Produkty mają bardzo różnorodne zastosowanie, są atrakcyjne cenowo i wytwarzane z dobrej jakości tworzyw. Dowozimy je klientom w uzgodnionym terminie. Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra, która ułatwi profesjonalną i miłą obsługę. Oferujemy taśmy do płyt kartonowo gipsowych, do prac malarskich, kominkowe aluminiowe, ogrodzeniowe, dwustronne klejące piankowe, ostrzegawcze. Nadruk możliwy jest do 8 kolorów.
http://www.ergbet.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Krokodyl-imprezy.pl

Krokodyl-imprezy.pl
Krokodyl i przyjaciele to dobrze nastawiony zespół, który jest zdolny zorganizować nawet najbardziej eleganckie imprezy. Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm jak również do osób prywatnych – niezależnie od tego jakie są Twoje środki, na pewno razem wymyślimy atrakcje, które Cię usatysfakcjonują. Rajdy samochodowe 4x4, zabawa wariografem, imprezy tematyczne i pikniki dla dzieci – podejmiemy się zorganizować każdy pomysł! Naszą pełną ofertę możesz odnaleźć na www.krokodyl-imprezy.pl lub umówić się z naszym biurem, które znajduje się na ul. Kuśnierskiej 3 w Stęszewie.
http://krokodyl-imprezy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009