Sklejki, deski, okleiny

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.
prace magisterskie po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak prace magisterskie po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.

Wyszukaj stronę        Sklejka

Sklejka
Specjalizacją Firmy Drewspan jest wytwarzanie sklejki. Jako producent sklejki z dużym doświadczeniem może zaoferować produkty o wysokim standardzie. Sklejka oferowana przez Drewspan cechuje się dokładnością wykonania, trwałością, wytrzymałością, posiada wszystkie niezbędne atesty, jest dopuszczona do powszechnego użytku.
http://www.drewspan.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Podłoga z desek Dąb Indium Szary

Podłoga z desek Dąb Indium Szary
Oak European Rustic Indium Grey czyli Dąb Europejski Rustykalny Indyjski Szary to kolejna z propozycji firmy Tarkett wykończona ekologicznym olejem Proteco Hardwax Oil. Ta klasyczna podłoga dębowa wykończona jest w odcieniach szarości, a jej wygląd z orientalną nutą ma nam przypominać Teczynę z rodziny werbenowatych (teak). Podłoga Dąb Indium Szary dostępna jest w kolekcji Tarkett Epoque Deska z krawędziami wzdłużnymi wykończonym mini fugą (delikatnym skosem) i posiada wymiary 2200x162x14mm lub 2000x162x14mm oraz jako gotowy parkiet w kolekcji Tarkett Salsa o wymiarze 2281x194x14mm. Podłoga przystosowana jest do montażu na ogrzewaniu podłogowym.
http://www.gotoweparkiety.pl/Epoque_100000000144_db-indium-szary-tarkett.html
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009