Anteny

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
forum o tańcu. Zapraszamy na forum dot. tematyki tańca. Wejdź i zobacz: forum o tańcu . Poznaj bratnie dusze rozmawiaj o tańcu.
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
Esej za Grosze. Esej za Grosze to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        www.naszasatka.republika.pl Łódź

www.naszasatka.republika.pl Łódź
Uwolnij się od polskich polityków w telewizji! Zainstalujemy Ci antenę satelitarną abyś mógł oglądać naprawdę ciekawe programy z satelity. Filmy, historia, nauka, kulinaria - to wszystko w ofercie polskich platform cyfrowych. Łódź to nasze miejsce pracy.
http://www.naszasatka.republika.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

montaż anten Nowy Sącz

montaż anten Nowy Sącz
Skorzystaj już dziś z najlepszego sklepu z akcesoriami telewizyjnymi w Nowym Sączu. Zapewniamy profesjonalną pomoc przy doborze anten jak również akcesoriów telewizyjnych. Wszystkim naszym klientom mamy do zaoferowania: -ANTENY SZEROKOPASMOWE -ANTENY TELEKOMUNIKACYJNE -PRZEWODY -GNIAZDA -ZASILACZE Nasz sklep zaopatrzony jest w wielorakiego gatunku towary metalowe: -podkładki -tarcze -klamki -wyciory Odwiedź nas na ul. Paderewskiego w Nowym Sączu. Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na każde pytanie. Umożliwiamy również montaż MULTIROOM oraz programowanie telewizorów LCD dla hoteli. Oferujemy najniższe ceny w Nowym Sączu.
http://anteny-ns.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

Satelight.pl - instalacja anten

Satelight.pl - instalacja anten
Nasza firma Satelight zajmuje się głównie montażem anten satelitarnych oraz naziemnych. Anteny montujemy na kominach a także do elewacji w okolicy okna. Ponadto zajmujemy się naprawą instalacji tj. regulacją anten. Możemy usunąć wszelkie usterki w telewizorze.Zajmujemy się także wymianą anten oraz przewodów. Potrafimy rozdzielić sygnał z dekodera na kilka telewizorów. Montujemy tv na ścianie. Więcej info na naszej stronie.
http://satelight.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009