Tłumaczenia techniczne

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
malarstwo Olszanska. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje malarstwo Olszanska .
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.

Wyszukaj stronę        Włoski - tłumaczenia techniczne

Włoski - tłumaczenia techniczne
mgr Henryk Machnik to profesjonalny tłumacz języka włoskiego wpisany do rejestru NOT w Warszawie. Od 1990 roku zajmuje się on tłumaczeniami technicznymi ustnymi i pisemnymi. Specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych w czasie szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Ustne tłumaczenia biznesowe wykonuje w całej Polsce a w razie potrzeby także we Włoszech. Dotychczas żaden z kilkuset klientów, którzy korzystali z jego usług, nie zgłosił najmniejszych zastrzeżeń do poziomu wykonanych tłumaczeń. Wystawia faktury
http://www.polacco.traduzioni.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Tłumaczenie

Tłumaczenie
Personel biura supertlumacz.pl cechuje się ogromną wiedzą językoznawczą oraz specjalistyczną z różnych dziedzin. Dzień po dniu każdy tłumacz z biura tłumaczeń przekłada wiele stron dla odbiorców indywidualnych i biznesowych. Supertłumacz zapewnia najwyższą jakość przekładu. Zlecone tłumaczenia dokonywane są zawsze na czas. Supertłumacz oferuje niskie ceny zamówień. Nasi tłumacze proszą o kontakt w celu gratisowej wyceny materiału do przekładu.
http://supertlumacz.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Tłumaczenia z angielskiego

Tłumaczenia z angielskiego
Dzięki trybowi internetowemu oraz wydajnej pracy translatorów, wybierając Biuro Tłumaczeń, oszczędzasz czas i pieniądze. Najlepsi eksperci tłumaczą teksty z wielu dyscyplin. Biuro zdobyło zaufanie wielkich firm i klientów indywidualnych, proponuje wygodny sposób opłat. Fachowe przekłady z j. angielskiego. Jeśli chciałbyś zamówić darmową wycenę albo posiadasz jakieś pytania, kontakt do nas bok@supertlumacz.pl
http://www.englishtranslations.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Tłumacz z rosyjskiego na polski

Tłumacz z rosyjskiego na polski
Firma DICTUM ? TŁUMACZENIA, a także nauka rosyjskiego w biznesie międzynarodowym kieruje swoją propozycję realizacji do klientów biznesowych, instytucjonalnych i do osób prywatnych. Fachowy tłumacz j rosyjski z Wrocławia gwarantuje korzystne sposoby wyceny usług oraz rozmaite zniżki cenowe dla regularnych odbiorców. Gwarancja dyskrecji. Krótkie terminy oczekiwania na realizację zamówień przekładu kontraktów oraz pozostałych dokumentów.
http://www.dictum-tlumaczenia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Tłumacz przysięgły Szczecin

Tłumacz przysięgły Szczecin
Wielkokroć potrzebujemy przetłumaczenia waznych dokumentów, tyle razy koniecznym jest udanie się do tłumacza przysięgłego. Na 100% nie jest to wieli trud, jednakże liczy się, aby tłumacz ten dobrze wykonał swoją pracę przy rozsądnej cenie. O korporacji, które dokonują tłumaczeń przysięgłych nie niełatwo. Doskonale znan korporacją, gdzie tłumacz przysięgły Szczecin jest bardzo dobrze znana jest prosperujące biuro Wojciecha Wiśniewskiego. Tłumaczenia, które dokonuje ta firma jest profesjonlanym przedsięwzięciem. Nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Przy racjonalnej cenie - usługa wykonywana jest błyskawicznie, śpiesznie, profesjonalnie i z kulturą.
http://www.wojciechwisniewski.eu
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009