Stoiska targowe

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Barbara Olszanska. Barbara Olszanska świadczy usługi takie jak malarstwo, rzeźba, lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .

Wyszukaj stronę        stoiska targowe

stoiska targowe
W okresie wielu lat pracy uzyskaliśmy nie małe wyniki w branży wystawowej. Dzięki naszym zabudowa stoisk targowych zdobyliśmy wiele nagród za nasze stragany targowe jak na przykład: - wyróżnienie otrzymaliśmy na Targach Poligrafia w Poznaniu (12-15.04.2011) za stoisko firmy Serifar, - stoisko zrealizowane dla PGNiG S.A. otrzymało jedyny Medal Targów Kielce, - projekt i wykonanie stoiska dla firmy Flaboform na targach ITM 2008 nagrodzony przez Kapitułę konkursu.
http://www.elipsadesign.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Stoiska targowe, targi z 4MAX

Stoiska targowe, targi z 4MAX
Firma 4MAX między innymi zajmuje się planowaniem, tworzeniem oraz pomocą w obsługiwaniu stoisk targowych. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stoisk targowych. Tworzyliśmy między innymi dla MObil1, dla AMD ,Sapphire, Kingston oraz CoolerMaster i wielu innych. Tworzone przez nas stoiska cechuje nowatorski wygląd oraz duża estetyka wykonania. Po stworzeniu stoiska pomagamy przy wyborze konferansjerów oraz hostess.
http://www.4maxme.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Zabudowa Targowa

Zabudowa Targowa
Marol jest firmą oferującą swoje usługi w obszarze obsługi i wykonania stoisk handlowych, podczas różnego rodzaju targów, czy wystaw. Marol istnieje na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych i w tym czasie zyskała sobie wielu usatysfakcjonowanych odbiorców. Stoiska wystawiennicze firmy Marol były i w dalszym ciągu są obecne, głównie na jednych z najpopularniejszych w naszym kraju targach – Międzynarodowych Targach Poznańskich, z którymi to Marol ma podpisaną umowę partnerską.
http://www.stoiska-marol.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Hale magazynowe

Hale magazynowe
Firma zajmująca się handlem namiotami magazynowymi zaprasza na stronę internetową dzięki, której dowiesz się jak będziemy mogli pomóc Ci rozkręcić biznes w każdych warunkach atmosferycznych. Nasze namioty są skonstruowane z odpornego na dzisiejsze warunki atmosferyczne oraz bardzo duży nacisk został podczas konstrukcji postawiony na stelaż.
http://namiotymagazynowe24.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły
Stoiska reklamowe to zawsze wyzwanie dla konstruktora. Do dyspozycji jest określona powierzchnia, a oczekiwania wobec elementów, które są w jego konstrukcji niezbędne zazwyczaj są dość duże. Najczęściej klienci mają jednak swoją wizję stoiska reklamowego i starają się wspólnie z naszymi projektantami wcielić ją w życie.
http://www.stoiska.info.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Hard Work Montagen Ladenbau

Hard Work Montagen Ladenbau
Jesteśmy jednostką świadczącą profesjonalne oraz całościowe usługi w obrębie realizowania stoisk targowych w Polsce oraz za granicą. Robimy zarówno stoiska typowe oraz wyjątkowe. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, podchodząc wyjątkowo do dowolnego stoiska targowego. W trakcie ustawiania stoiska targowego oferujemy profesjonalną obsługę. Służmy poradą w zakresie fachowym oraz merytorycznym. W czasie realizacji wzoru, za każdym razem prowadzimy dozór techniczny nad dobrym zrealizowaniem stoiska wystawienniczego. Poza tym świadczymy dodatkowo autorskie usługi w dopełnieniu wszelakich formalności targowych. Działamy całościowo, z tej przyczyny wyniki naszych starań są w całości zadowalające.
http://hard-work-montagen.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009