Nieruchomości

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
Google Shopping. Google Shopping to najlepsza promocja sklepu.

Wyszukaj stronę        Kawalerka Zawiercie

Kawalerka Zawiercie
Sprzedam mieszkanie m2 w Zawierciu. Powierzchnia 34m2. Mieszkanie przeszło generalny remont, w nowoczesnej aranżacji: wymienione okna i drzwi, wyremontowana łazienka, nowe ściany i podłogi, nowe instalacje. Mieszkanie umeblowane, pełne wyposażenie kuchni. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze bloku czteropiętrowego. Spokojna i cicha okolica - widok z balkonu na las. W pobliżu dworzec PKP, kościół, supermarkety, przystanek autobusowy. Niewielki czynsz, możliwość wynajęcia garażu. Istnieje możliwość zakupu z meblami za dodatkową opłatą.
http://www.m2zawiercie.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Developer Poznań

Developer Poznań
Spółka akcyjna Nowy Adres jest należy do grupy świetnie wykwalifikowanych dostarczycieli zapewniających profesjonalne przyrządy dla rynku nieruchomości. Instrumenty te możemy zróżnicować na pięć istotnych grup: targi, konferencje, badania rynku, wydawnictwa branżowe oraz tematyczne portale internetowe. Każde z nich mają wspólną intencję ? dostarczać ich nabywcom wiedzy, kontaktów i informacji.
http://www.nowyadres.pl/katalog-firm/deweloperzy/poznan/
Pokaż szczegóły wpisu...

Apartamenty Poznań wynajem

Apartamenty Poznań wynajem
Room66 proponuje komfortowy apartament w centrum Poznania. W luksusowych mieszkaniach pierwszorzędnie się mieszka i można czuć się jak król. Osiedle, na którym usytuowano apartamentowiec z apartamentem, jest strzeżone. Biznesmeni, którzy przybyli do Poznania w celach służbowych mogą tu mieszkać faktycznie bezpiecznie oraz zapraszać gości.
http://www.room66.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Domy na sprzedaż Warszawa

Domy na sprzedaż Warszawa
Flagowym produktem Nowego Adresu są Targi Mieszkań, organizowane w największych aglomeracjach Polski - Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu i Poznaniu. Jeśli chodzi o statystykę, to w każdej edycji targów swoją propozycję opisuje ponad 100 wystawców ? deweloperów, pośredników, banków i doradców finansowych. Na targi Mieszkań w Warszawie uczęszcza z reguły około 12 tys., a targi w innych miastach - powyżej 7 tys. odwiedzających.
http://www.nowyadres.pl/domy/warszawa/sprzedaz/
Pokaż szczegóły wpisu...

Nowe inwestycje Warszawa

Nowe inwestycje Warszawa
Spółka akcyjna Nowy Adres należy do grupy najlepiej wykwalifikowanych dostarczycieli zapewniających zaawansowane narzędzia dla rynku nieruchomości. Narzędzia te możemy rozdzielić na pięć kluczowych grup: targi, konferencje, badania rynku, wydawnictwa branżowe oraz tematyczne portale internetowe. Każde z nich mają wspólną intencję ? gwarantować ich nabywcom wiedzę, kontakty i informacje.
http://www.nowyadres.pl/inwestycje/krakow/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009