Medycyna naturalna

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Praca Magisterska Pisanie. Praca Magisterska Pisanie to oferta dla Ciebie.
praca doktorska. Szukasz pomocy? praca doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Haft. Profesjonalny Haft komputerowy w Łodzi. Wiele wzorów, niskie ceny haftów.

Wyszukaj stronę        Noni

Noni
Noni to owoc, z którego tworzy się sok o wartościowych właściwościach! Wejdź na stronę sok-noni.com.pl i zapoznaj się z powszechnie znanymi właściwościami noni, jej działaniem i zastosowaniem w życiu zwykłym! Jest to serwis informacyjny! Przybliżamy wszystkim znaczenie tej rośliny dla ludzkiego ciała! Noni wspomaga pracę serca, działa antybakteryjnie, wspomaga trawienie, działa przeciwbólowo i dużo innych!
http://sok-noni.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Gabinet Stomatologiczny Gdynia

Gabinet Stomatologiczny Gdynia
Oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne począwszy od profilaktyki, poprzez stomatologię zachowawczą i endodoncję aż po odbudowę zębów czyli protetykę. Naszym pacjentom proponujemy zawsze materiały wysokiej jakości i bezpieczne techniki zabiegowe oraz służymy rzetelną wiedzą. Gabinet wyposażyliśmy w najlepszej jakości sprzęt stomatologiczny. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i skuteczne metody lecznicze.
http://egw.org.pl/wojciechchmielewski
Pokaż szczegóły wpisu...

Psychoterapeuta Poznań

Psychoterapeuta Poznań
Znakomity dobry psycholog Poznań poleca swoje fachowe usługi. Psycholog Poznań wykorzystuje w swojej pracy nurt Gestalt. Podstawowym jego celem jest pogłębianie świadomości uczuć. Pacjent musi zwrócić uwagę na to co się dzieje w jego ciele. Psychoterapia Gestalt może być początkiem istotnej zmiany w życiu. Klient musi sobie uświadomić w szczególności co robi i czego nie robi, czyli uświadomić sobie swoje działania.
http://www.gabinetpsychoterapii.info
Pokaż szczegóły wpisu...

Trening słuchowy

Trening słuchowy
W naszych czasach rozwój nauki pozwala na efektywne wspieranie terapii licznych trudności zdrowotnych, takich jak dla przykładu wady wymowy oraz ADD z pomocą narzędzi takich jak muzyka klasyczna w zestawieniu z innowacyjnymi strategiami biofeedback. Zachęcamy do skorzystania z naszego atrakcyjnego wachlarza usługowego, który obejmuje trening słuchowy oraz technikę, którą jest terapia Tomatisa. Zapewniamy trening biofeedback, dzięki któremu specjalnie przygotowany materiał dźwiękowy poprawia działanie mięśni uszów, a natomiast korzystnie wpływa na wspomniane niedomagania zdrowotne oraz na naukę języków obcych, pamięć i nie tylko. Więcej informacji na niniejszej stronie WWW – zapraszamy!
http://www.centrumpomorskie.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Sculptra

Sculptra
Bellisana to współczesne centrum urody, świadczące zabiegi medycyny estetycznej, kosmetyki profesjonalnej oraz porady z zakresu dermatologii. Korzystając z wszechstronnych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz a także ciało, nasi klienci mogą także w dogodnych warunkach dostać konsultacje dermatologiczne a także poddać się wybranym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, które przeprowadzane są przez lekarza specjalistę. Warto zaznaczyć, iż zabiegi kosmetyczne realizowane są na innowacyjnym sprzęcie.
http://www.bellisana.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009