Medycyna naturalna

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Haft. Profesjonalny Haft komputerowy w Łodzi. Wiele wzorów, niskie ceny haftów.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w magisterce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Wyszukiwarka aptek. Apteki, szpitale, gabinety oraz Wyszukiwarka aptek .

Wyszukaj stronę        Noni

Noni
Noni to owoc, z którego tworzy się sok o wartościowych właściwościach! Wejdź na stronę sok-noni.com.pl i zapoznaj się z powszechnie znanymi właściwościami noni, jej działaniem i zastosowaniem w życiu zwykłym! Jest to serwis informacyjny! Przybliżamy wszystkim znaczenie tej rośliny dla ludzkiego ciała! Noni wspomaga pracę serca, działa antybakteryjnie, wspomaga trawienie, działa przeciwbólowo i dużo innych!
http://sok-noni.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Gabinet Stomatologiczny Gdynia

Gabinet Stomatologiczny Gdynia
Oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne począwszy od profilaktyki, poprzez stomatologię zachowawczą i endodoncję aż po odbudowę zębów czyli protetykę. Naszym pacjentom proponujemy zawsze materiały wysokiej jakości i bezpieczne techniki zabiegowe oraz służymy rzetelną wiedzą. Gabinet wyposażyliśmy w najlepszej jakości sprzęt stomatologiczny. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i skuteczne metody lecznicze.
http://egw.org.pl/wojciechchmielewski
Pokaż szczegóły wpisu...

Psychoterapeuta Poznań

Psychoterapeuta Poznań
Znakomity dobry psycholog Poznań poleca swoje fachowe usługi. Psycholog Poznań wykorzystuje w swojej pracy nurt Gestalt. Podstawowym jego celem jest pogłębianie świadomości uczuć. Pacjent musi zwrócić uwagę na to co się dzieje w jego ciele. Psychoterapia Gestalt może być początkiem istotnej zmiany w życiu. Klient musi sobie uświadomić w szczególności co robi i czego nie robi, czyli uświadomić sobie swoje działania.
http://www.gabinetpsychoterapii.info
Pokaż szczegóły wpisu...

Trening słuchowy

Trening słuchowy
W naszych czasach rozwój nauki pozwala na efektywne wspieranie terapii licznych trudności zdrowotnych, takich jak dla przykładu wady wymowy oraz ADD z pomocą narzędzi takich jak muzyka klasyczna w zestawieniu z innowacyjnymi strategiami biofeedback. Zachęcamy do skorzystania z naszego atrakcyjnego wachlarza usługowego, który obejmuje trening słuchowy oraz technikę, którą jest terapia Tomatisa. Zapewniamy trening biofeedback, dzięki któremu specjalnie przygotowany materiał dźwiękowy poprawia działanie mięśni uszów, a natomiast korzystnie wpływa na wspomniane niedomagania zdrowotne oraz na naukę języków obcych, pamięć i nie tylko. Więcej informacji na niniejszej stronie WWW – zapraszamy!
http://www.centrumpomorskie.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Sculptra

Sculptra
Bellisana to współczesne centrum urody, świadczące zabiegi medycyny estetycznej, kosmetyki profesjonalnej oraz porady z zakresu dermatologii. Korzystając z wszechstronnych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz a także ciało, nasi klienci mogą także w dogodnych warunkach dostać konsultacje dermatologiczne a także poddać się wybranym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, które przeprowadzane są przez lekarza specjalistę. Warto zaznaczyć, iż zabiegi kosmetyczne realizowane są na innowacyjnym sprzęcie.
http://www.bellisana.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009