Uszczelki

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Chełmoński Józef. Jeśli interesujesz się malarstwem, z pewnością wiesz kim był Chełmoński Józef . Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o wielkim malarzu, poznać jego twórczość. Serdecznie zapraszamy
praca dyplomowa po angielsku. Szukasz pomocy? praca dyplomowa po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        Oringi

Oringi
Seger jest doświadczoną hurtownią różnorodnych produktów przemysłowych tudzież uszczelnień technicznych. Asortyment obejmuje artykuły wykorzystywane w różnych sektorach przemysłowych - między innymi w maszynach wydobywczych, motoryzacji, armaturze sanitarnej. Specyficznym typem uszczelek są simeringi innymi słowy uszczelniające pierścienie, oraz segery i oringi. W asortymencie również kleje techniczne, kompensatory, pasy klinowe.
http://www.seger.biz.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Sklep przemysłowy. Handtech

Sklep przemysłowy. Handtech
Handtech to firma, która zajmuje się zaopatrzeniem z zakresu taśm, chemii technicznej i uszczelek. Są to przedmioty niezbędne, jeżeli chodzi o branżę przemysłową. Sklep w swoim asortymencie oferuje produkty najlepszych producentów. Między innymi są to kleje przemysłowe, aerozole techniczne, taśmy, uszczelki, liczniki energii,a także przetwornice. Firma stara się aby obsługa klienta stała na jak najlepszym poziomie. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego na stronie www.handtech.pl w celu zapoznania sie z ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania formularza kontaktowego.
http://handtech.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009