Artystyczna fotografia ślubna

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Pisanie pracy doktorskiej. Pisanie pracy doktorskiej (238)
pisaniu prac doktorskich. pisaniu prac doktorskich (633)
gotowe prace licencjackie. gotowe prace licencjackie (605)

Wyszukaj stronę        Zdjęcia ślubne w Bydgoszczy

Zdjęcia ślubne w Bydgoszczy
Zajmuję się fotografią ślubną już od kilku lat. Jest to dla mnie nie tylko praca, ale i możliwość uczestniczenia w jednym z najważniejszych dni w życiu rodziny. Swoje usługi jako fotograf ślubny wykonuję głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w szczególności w Bydgoszczy, Toruniu, Inowrocławiu i Świeciu, ale jestem do waszej dyspozycji również w innych częściach Polski. Zakres mojej pracy zawsze ustalam indywidualnie z każdą parą, aby spełnić wasze wymagania i aby ten wyjątkowy dzień był idealny i utrwalony na profesjonalnej fotografii ślubnej.
http://www.fotka.bydgoszcz.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fotograf ślubny Warszawa

Fotograf ślubny Warszawa
Fotograf na wesele i śluby: Warszawa i okolice. Zdecydowanie najciekawsze kadry ślubne w dobrej, przystępnej cenie. Jak poszukujesz fotografa na ślub lub wesele w Warszawie, zainteresuj się naszą stroną. Znajdziesz tu zdjęcia ślubne, reportaże okolicznościowe, fotografię rodzinna i eventową, oraz wszelkiego typu sesje plenerowe ślubne i indywidualne. A-Punto - to właśnie Twój Fotograf na Ślub w Warszawie
http://www.a-punto.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wydruk zdjęć wysokiej jakości

Wydruk zdjęć wysokiej jakości
Firma Porta Art zostało stworzone z połączenia hobby i właściwego warsztatu. Swoją działalność rozpoczęła w 2000 roku. W naszym laboratorium oferujemy wydruki wysokiej jakości. Wprowadzamy nowe techniki i systemy. Dbając o najwyższą jakość przyłączyliśmy się do programu dla wysokiej klasy artystów, przez co dostaliśmy międzynarodowy certyfikat Digigraphie® by Epson. który potwierdza wysoką jakość i cykliczność wydruków atramentowych. Drukujemy na profesjonalnym papierze renomowanych marek Epson, Canson i Hahnemuehle drukarkami firmy Epson, a do kalibracji urządzeń stosujemy narzędzi firmy X-Rite.
http://www.portaart.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fotograf ślubny Trójmiasto

Fotograf ślubny Trójmiasto
Jako fotograf ślubny Trójmiasto udokumentowałem już wiele ślubów i wesel. Gdańsk, Gdynia i Sopot to miejsca gdzie najczęściej zdarza mi się wykonywać reportaż ślubny i ślubną sesję plenerową. Trójmiasto to przepiękny teren północnej Polski cechujący się niepowtarzalnym klimatem. Stare miasto, stocznia, parki i bliskość morza to idealne warunki na ślubną sesję plenerową. Napiszcie wiadomośc i dajcie mi znać jakie części Trójmiasta chcielibyście odwiedzić podczas sesji . Bardzo chętnie poznam więcej detali na temat ślubu i wesela jak i samej sesji które macie dopiero przed sobą. Przez lata pracy jako fotograf ślubny miałem przyjemność być na ślubach wielu sympatycznych par i moje doświadczenie chętnie wykorzystam na Waszym ślubie.
http://www.michalufniak.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fotoreportaż ślubny

Fotoreportaż ślubny
Organizacja wesela to ogromne wyzwanie dla narzeczonych. Począwszy od ustalenia terminu ślubu oraz dokonania niezbędnych rezerwacji jak dom weselny, oprawa muzyczna oraz zakupu ubioru, przychodzi pora na pytanie jaki jest najlepszy fotograf na wesele oraz najlepszy kamerzysta na wesele? Fotograf na wesele to bardzo istotny element podczas tego wyjątkowego dnia. Nalepszy fotograf na wesele i kamerzysta na wesele cechują się tym iż w subtelny sposób asystują młodej parze. Wykonują zdjęcia ślubne i film ślubny oraz rejestrują naturalne emocje. Dobry fotograf na wesele zasugeruje również bardzo atrakcyjny element jakim jest plenerowa sesja ślubna zdjęciowa czy też przedślubna sesja narzeczeńska.
http://dopolnocy.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009