Marketing internetowy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Kancelaria Pabianice - http://www.kancelariabartuzel.pl. Najlepszą pomoc prawną oferuje Kancelaria Pabianice - http://www.kancelariabartuzel.pl .
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        Marketing internetowy reklama

Marketing internetowy reklama
Creactivita jest Interaktywną Agencją Marketingową, która koncentruje się na marketingu internetowym dla sektora małych i średnich firm. W ofercie e-marketingu znajdują się m.in. reklama internetowa, e-mail marketing, e-pr, pozycjonowanie stron firmowych. Ponadto oferujemy usługę outsourcingu marketingu. Dostarczamy również drukowane materiały reklamowe oraz gadżety i upominki reklamowe.
http://creactivita.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Identyfikacja wizualna cena

Identyfikacja wizualna cena
Pełna identyfikacja wizualna przedsiębiorstw odbiorców jest specjalnością firmy EURO-LOGO, lidera rynku projektowania znaku firmowego. Od 2007 r. świadczymy profesjonalne realizacje z dziedziny projekt logo, tworzenie logotypu, księga znaku czy strony internetowe cms. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową propozycją wdrożeń na branżowej stronie internetowej euro-logo.pl albo sprawdzenia dotychczasowego dorobku EURO-LOGO.
http://www.euro-logo.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Agencja Social Media

Agencja Social Media
Agencja Public Relations HarmoniquePR Kraków. Wystartowaliśmy z ogromną dawką energii, masą pomysłów i planów do zrealizowania. Z czasem energii nam nie ubywa, ilość pomysłów cały czas rośnie, a na miejsce jednego zrealizowanego planu powstaje kilka nowych. Tacy już jesteśmy, ciągle jest nam za mało. Ciekawe projekty i efektywne kampanie społecznościowe są tym, z czego czerpiemy największą satysfakcję.
http://harmoniquepr.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Retargeting

Retargeting
Kampania RTB jako skuteczna forma reklamy w Internecie. Zdobądź nowych klientów dzięki nowoczesnej technologii real-time bidding. Dzięki RTB Twoje reklamy pojawią się na dopasowanych tematycznie stronach, co z pewnością zachęci internautów do ich kliknięcia. Potencjał RTB widać również w retargetingu, czyli wyświetlaniu użytkownikom podobnych reklam do tych, które już kiedyś kliknęli. Daje się im w ten sposób ponowną szansę na zakup produktu. Remarketing to możliwość zakupu, którego nie podjęto wcześniej. Warto przypomnieć o swojej ofercie internautom.
http://adpilot.com
Pokaż szczegóły wpisu...

SEO PR

SEO PR
Celem FANFAR Studio PR jest kreowanie wysoce skutecznych strategii komunikacyjnych dla firm oraz troska o ich korzystny wizerunek w Internecie. FANFAR wykonuje usługi z domeny marketing na Facebooku, kampanie społeczne lub pisanie artykułów promocyjnych w oparciu o wzorce SEO PR. Prowadzimy szkolenia z obszaru komunikacji społecznej. Zapraszamy do współpracy: tel. 695 214 487.
http://www.fanfar.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Alernatywa AdWords

Alernatywa AdWords
RTB to akronim od Real Time Bidding. Jest to nowa na polskim rynku sieć reklamowa służąca do trafiania z ofertą do interesującej Reklamodawców grupy docelowej. Podczas kampanii RTB ich reklamy biorą udział w aukcji w czasie rzeczywistym i pokazują się przeglądającemu daną witrynę internaucie. Po załadowaniu określonej podstrony bannery mogą się zmieniać na inne. Dopasowane są do zainteresowań użytkownika. Dzięki temu otrzymuje on propozycję zakupu produktu, który może mu się przydać. Reklamodawcy cieszą się z wysokiej konwersji, zaś Wydawcy, na których stronach jest taka reklama, również czerpią profity z kliknięć.
http://pl.adpilot.com
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009