Ekologia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.

Wyszukaj stronę        Raport oddziaływania na środowisko

Raport oddziaływania na środowisko
Potrzebujesz raportu oddziaływania na środowisko? Firma Enquest ze Szczecina stworzy go ekspresowo, rzetelnie i zgodnie z wymogami prawnymi. Skontaktuj się z nami i opisz szczegóły a my zajmiemy się resztą.
http://www.enquest.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

przegrywanie kaset VHS na DVD

przegrywanie kaset VHS na DVD
Potrzebujesz ekipy ,która zajmuje się obróbką materiałów wideo ? Jeśli twoje dawno nagrane nagrywki posiały gdzieś świeżość albo zajmują na regałach zbyt dużo przestrzeni skontaktuj się z firmą i spraw im nowe życie. Wykwalifikowana i doświadczona kadra podoła wszelkim wyzwaniom i przetworzy twoje dawne nagrania na nowe formaty, na przykład płyty DVD. Personel zajmie się także przegraniem filmów z innych mediów, jak taśmy szpulowe, taśmy 8mm czy Video8, zeskanują dla ciebie także slajdy oraz negatywy. Jeśli jesteś w posiadaniu wideo, które nie ma praw autorskich bądź pewny o łatwe zmodernizowanie nośników, na których leżą dane i zapewnienie im dłuższego życia w twoich prywatnych zbiorach.
http://www.przegrywanie24.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

hydroenergy.pro

hydroenergy.pro
Istnieje wiele sposobów wytwarzania energii i jeden z nich to energetyka wodna, którą zaliczamy do metod w pełni ekologicznych i jednocześnie tanich w zastosowaniu. Coraz więcej firm inwestuje w pozyskiwanie energii z rzek i dlatego coraz więcej osób poszukuje informacji w temacie turbin wodnych i małych elektrowni wodnych. Zainteresowanych energetyką wodną i turbinami wodnymi zapraszamy na hydroenergy.pro. Hydro Energy s.c. oferuje turbiny wodne takie jak turbiny Kaplana, turbiny Peltona, turbiny Francisa oraz autorski program do monitorowania i zarządzania pracą małych elektrowni wodnych. Oprócz produkcji turbin i czyszczarek krat oferujemy doradztwo w temacie MEW czyli małych elektrowni wodnych.
http://hydroenergy.pro
Pokaż szczegóły wpisu...

fotowoltaika energia dla Ciebie!

fotowoltaika energia dla Ciebie!
Zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na montaż paneli fotowoltaicznych? Ile to wszystko kosztuje najłatwiejszym sposobem na to, żeby rozpocząć inwestować w czystą energię jest umówienie się na rozmowę podczas której pokażemy CI drogę jak wykorzystać dotacje i opłacić nawet 70 % inwestycji! Pokażemy po jakim czasie nastąpi zwrot inwestycji i staniesz się niezależny energetycznie.
http://ecoprad.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009