Ekologia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Szukasz pomocy w pracy. Odwiedź stronę http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
chatterbot. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatterbot , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
Pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów, dla firm i dla klientów indywidualnych Pisanie programów .

Wyszukaj stronę        Raport oddziaływania na środowisko

Raport oddziaływania na środowisko
Potrzebujesz raportu oddziaływania na środowisko? Firma Enquest ze Szczecina stworzy go ekspresowo, rzetelnie i zgodnie z wymogami prawnymi. Skontaktuj się z nami i opisz szczegóły a my zajmiemy się resztą.
http://www.enquest.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

przegrywanie kaset VHS na DVD

przegrywanie kaset VHS na DVD
Potrzebujesz ekipy ,która zajmuje się obróbką materiałów wideo ? Jeśli twoje dawno nagrane nagrywki posiały gdzieś świeżość albo zajmują na regałach zbyt dużo przestrzeni skontaktuj się z firmą i spraw im nowe życie. Wykwalifikowana i doświadczona kadra podoła wszelkim wyzwaniom i przetworzy twoje dawne nagrania na nowe formaty, na przykład płyty DVD. Personel zajmie się także przegraniem filmów z innych mediów, jak taśmy szpulowe, taśmy 8mm czy Video8, zeskanują dla ciebie także slajdy oraz negatywy. Jeśli jesteś w posiadaniu wideo, które nie ma praw autorskich bądź pewny o łatwe zmodernizowanie nośników, na których leżą dane i zapewnienie im dłuższego życia w twoich prywatnych zbiorach.
http://www.przegrywanie24.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

hydroenergy.pro

hydroenergy.pro
Istnieje wiele sposobów wytwarzania energii i jeden z nich to energetyka wodna, którą zaliczamy do metod w pełni ekologicznych i jednocześnie tanich w zastosowaniu. Coraz więcej firm inwestuje w pozyskiwanie energii z rzek i dlatego coraz więcej osób poszukuje informacji w temacie turbin wodnych i małych elektrowni wodnych. Zainteresowanych energetyką wodną i turbinami wodnymi zapraszamy na hydroenergy.pro. Hydro Energy s.c. oferuje turbiny wodne takie jak turbiny Kaplana, turbiny Peltona, turbiny Francisa oraz autorski program do monitorowania i zarządzania pracą małych elektrowni wodnych. Oprócz produkcji turbin i czyszczarek krat oferujemy doradztwo w temacie MEW czyli małych elektrowni wodnych.
http://hydroenergy.pro
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009