Ekologia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
miód w proszku, instant. Zapraszamy na stronę firmy Vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, miód w proszku, instant , surowce zielarskie.

Wyszukaj stronę        ekolia.pl - ochrona środowiska

ekolia.pl - ochrona środowiska
W serwisie ekolia.pl znajdziesz praktyczne porady i ciekawe artykuły dla firm z zakresu ochrony środowiska. Na stronach znajdują się informacje dotyczące opłat marszałkowskich, ewidencji odpadów, sprawozdań za korzystanie ze środowiska czy uzyskania decyzji środowiskowych. Portal prowadzony jest przez profesjonalny zespół specjalistów udzielających porad małym i dużym firmom z zakresu ochrony środowiska. Służymy pomocą przedsiębiorcom oraz udzielamy odpowiedzi na zadane pytania, nawet te najbardziej skomplikowane.
http://ekolia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

fotowoltaika

fotowoltaika
Termiczne kolektory słoneczne są podstawowymi elementami aktywnych systemów solarnych. W kolektorach wykorzystywane jest zjawisko konwersji fototermicznej, polegające na przetwarzaniu energii promieniowania słonecznego na ciepło. Wysoka sprawność kolektorów próżniowych wynika ze zdolności kolektora próżniowego do absorbowania promieniowania rozproszonego oraz ograniczania strat ciepła dzięki próżni istniejącej między dwoma rurami szklanymi kolektora. Kolektor próżniowy zbudowany jest z kilkunastu lub kilkudziesięciu rur próżniowych wsuniętych w przepływowy wymiennik ciepła. Montaż kolektora nie eliminuje konieczności posiadania drugiego źródła ogrzewania wody, jednakże znacznie obniża koszty ponoszone na zakup paliwa.
http://www.ecodlafirm.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fotowoltaika - panele słoneczne

Fotowoltaika - panele słoneczne
Sunvoltenergy Polska to firma o profilu międzynarodowym z siedzibą w centrum Poznania. Domeną Sunvoltenergy jest energetyka słoneczna, czyli zastosowanie energii słonecznej do wytwarzania prądu. W ramach szerokiej oferty usług firma proponuje nie tylko najlepsze na rynku panele fotowoltaiczne, ale również zapewnia całościową obsługę projektu. Obejmuje ona szukanie dachów, gruntów pod inwestycje, sporządzanie niezbędnych dokumentów, przygotowanie samego projektu, nadzór nad realizacją oraz przeglądy okresowe.
http://www.sunvoltenergy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Utylizacja azbestu Białystok

Utylizacja azbestu Białystok
Utylizacja azbestu Białystok to raz za razem bardziej poszukiwana usługa w obecnych czasach, kiedy to coraz to większą uwagę skupiamy na ekologii i walce o ochronę naturalnego środowiska. Dlatego istotne aby odnaleźć odpowiednią firmę, która zajmie się demontażem, transportem i utylizacją materiałów wytworzonych z niezwykle szkodliwego azbestu. Na stronie naszej spółki wynajdą państwo nie tylko dokładną ofertę z zakresem proponowanych usług ale również listę posiadanych licencji i licencji.
http://polazbest.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Karta informacyjna przedsięwzięcia

Karta informacyjna przedsięwzięcia
Przygotowujemy dla państwa profesjonale raporty o oddziaływaniu waszego przedsiębiorstwa na środowisko naturalne. Wszystko robimy zgodnie z ustawą o ochronie środowiska więc jesteście państwo zabezpieczeni przed ewentualną kontrolą.
http://ecosystempolska.com/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009