Donice

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w licencjacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.

Wyszukaj stronę        Donice ceramiczne

Donice ceramiczne
Firma oferuje nowoczesne donice ceramiczne, metalowe (stalowe, aluminiowe, miedziane), syntetyczne oraz z tworzyw naturalnych. Posiadamy produkty nadające się zarówno do stosowania we wnętrzach, jak i na zewnątrz (na tarasach, patiach, w ogrodach).
http://www.nowoczesne-donice.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Hydroponika Sklep - donice, rośliny

Hydroponika Sklep - donice, rośliny
Największy w Polsce profesjonalny sklep internetowy z szerokim wyborem donic i doniczek (ceramiczne, ogrodowe, stalowe, z tworzywa sztucznego, tarasowe, podświetlane), elementów dekoracyjnych, akcesoriów do uprawy hydroponicznej i terraponicznej, roślin w uprawie hydroponicznej. Oferujemy również egzotyczne rośliny ziemne do ogrodów, ogrodów zimowych i na tarasy. Firma nasza zajmuje się popularyzacją hydroponiki już od kilkunastu lat. Posiadamy w Krakowie pierwsze i jedyne w Polsce Studio Hydroponiki. Hydroponika jest to uprawa jedyna w swoim rodzaju: żadna inna forma pielęgnacji roślin we wnętrzach nie oferuje takiego zwartego i wyrafinowanego systemu, by rośliny mogły optymalnie długo i pięknie rosnąć.
http://www.sklep.hydroponika.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Hydroponika - Wnętrze i zieleń

Hydroponika - Wnętrze i zieleń
Firma nasza zajmuje się popularyzacją hydroponiki już od kilkunastu lat. Hydroponika to alternatywny do uprawy ziemnej sposób uprawy roślin. Ziemia stosowana w uprawie tradycyjnej zastąpiona została ceramicznym, obojętnym chemicznie granulatem. System jest niezwykle prosty i łatwy do zastosowania. Wskaźnik poziomu wody dokładnie wskazuje, kiedy należy podlewać roślinę. Świadczymy usługi: pomoc i doradztwo w doborze roślin, donic, akcesoriów i materiałów dekoracyjnych, przygotowanie oferty z opisem i zdjęciami roślin, profesjonalna realizacja projektu, stały bądź okresowy serwis na terenie miasta Krakowa, doradztwo i szkolenie w zakresie pielęgnacji roślin dla naszych klientów.
http://www.hydroponika.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Sklep Q-Decor.pl - Donice Lechuza

Sklep Q-Decor.pl - Donice Lechuza
Osoby pragnące nabyć wyjątkowe akcesoria kuchenne, a także przedmioty dekoracyjne do biur i domów mieszkalnych, serdecznie zapraszamy na stronę sklepu www.Q-Decor.pl. Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę, w której znajdują się wysokiej jakości przedmioty dekoracyjne i praktyczne takie jak chociażby: porcelana, eleganckie szkło i kieliszki, świece zapachowe, czajniki elektryczne i zegary ścienne Nextime. Dodatkowo sprzedajemy także piękne donice Lechuza, kieliszki Shott Zwieisel, a także niezawodne noże ceramiczne. Za zakupy można zapłacić podczas odbioru, a także przelewem bankowym. Zachęcamy wszystkich do śledzenia działu z nowościami.
http://q-decor.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Fizjoteka - rehabilitacja Kraków

Fizjoteka - rehabilitacja Kraków
Zapraszamy do zaznajomienia się z szeroką ofertą firmowego gabinetu fizjoterapii. Mamy certyfikaty uczelni dyplomowych i niezbędną wiedzę do skutecznego leczenia klientów. Masz możliwość również u nas stworzyć kadrowe wizytacje, które sprawią, iż Twoi zatrudnieni na pewno będą skuteczniej działać.
http://www.fizjoteka.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009