Donice

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Prawnik, Radca Prawny Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik, Radca Prawny Konrad Bartuzel . Zapraszam
www.e-almatur.pl. Najlepsze oferty obozów i kolonii dla dzieci na stronie www.e-almatur.pl .
czyszczenie okien na wysokości Lewi. Kompleksowe czyszczenie okien na wysokości Lewi . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        Donice ceramiczne

Donice ceramiczne
Firma oferuje nowoczesne donice ceramiczne, metalowe (stalowe, aluminiowe, miedziane), syntetyczne oraz z tworzyw naturalnych. Posiadamy produkty nadające się zarówno do stosowania we wnętrzach, jak i na zewnątrz (na tarasach, patiach, w ogrodach).
http://www.nowoczesne-donice.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Hydroponika Sklep - donice, rośliny

Hydroponika Sklep - donice, rośliny
Największy w Polsce profesjonalny sklep internetowy z szerokim wyborem donic i doniczek (ceramiczne, ogrodowe, stalowe, z tworzywa sztucznego, tarasowe, podświetlane), elementów dekoracyjnych, akcesoriów do uprawy hydroponicznej i terraponicznej, roślin w uprawie hydroponicznej. Oferujemy również egzotyczne rośliny ziemne do ogrodów, ogrodów zimowych i na tarasy. Firma nasza zajmuje się popularyzacją hydroponiki już od kilkunastu lat. Posiadamy w Krakowie pierwsze i jedyne w Polsce Studio Hydroponiki. Hydroponika jest to uprawa jedyna w swoim rodzaju: żadna inna forma pielęgnacji roślin we wnętrzach nie oferuje takiego zwartego i wyrafinowanego systemu, by rośliny mogły optymalnie długo i pięknie rosnąć.
http://www.sklep.hydroponika.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Hydroponika - Wnętrze i zieleń

Hydroponika - Wnętrze i zieleń
Firma nasza zajmuje się popularyzacją hydroponiki już od kilkunastu lat. Hydroponika to alternatywny do uprawy ziemnej sposób uprawy roślin. Ziemia stosowana w uprawie tradycyjnej zastąpiona została ceramicznym, obojętnym chemicznie granulatem. System jest niezwykle prosty i łatwy do zastosowania. Wskaźnik poziomu wody dokładnie wskazuje, kiedy należy podlewać roślinę. Świadczymy usługi: pomoc i doradztwo w doborze roślin, donic, akcesoriów i materiałów dekoracyjnych, przygotowanie oferty z opisem i zdjęciami roślin, profesjonalna realizacja projektu, stały bądź okresowy serwis na terenie miasta Krakowa, doradztwo i szkolenie w zakresie pielęgnacji roślin dla naszych klientów.
http://www.hydroponika.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Sklep Q-Decor.pl - Donice Lechuza

Sklep Q-Decor.pl - Donice Lechuza
Osoby pragnące nabyć wyjątkowe akcesoria kuchenne, a także przedmioty dekoracyjne do biur i domów mieszkalnych, serdecznie zapraszamy na stronę sklepu www.Q-Decor.pl. Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę, w której znajdują się wysokiej jakości przedmioty dekoracyjne i praktyczne takie jak chociażby: porcelana, eleganckie szkło i kieliszki, świece zapachowe, czajniki elektryczne i zegary ścienne Nextime. Dodatkowo sprzedajemy także piękne donice Lechuza, kieliszki Shott Zwieisel, a także niezawodne noże ceramiczne. Za zakupy można zapłacić podczas odbioru, a także przelewem bankowym. Zachęcamy wszystkich do śledzenia działu z nowościami.
http://q-decor.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Fizjoteka - rehabilitacja Kraków

Fizjoteka - rehabilitacja Kraków
Zapraszamy do zaznajomienia się z szeroką ofertą firmowego gabinetu fizjoterapii. Mamy certyfikaty uczelni dyplomowych i niezbędną wiedzę do skutecznego leczenia klientów. Masz możliwość również u nas stworzyć kadrowe wizytacje, które sprawią, iż Twoi zatrudnieni na pewno będą skuteczniej działać.
http://www.fizjoteka.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009