Tłumaczenia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
wzory prac licencjackich. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę wzory prac licencjackich i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX. Profesjonalne usługi weterynaryjne zarówno dla hodowców zwierząt jak i zwykłych miłośników zwierząt domowych. Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX zaprasza
Praca Inżynierska za Grosze. Praca Inżynierska za Grosze to strzał w dziesiątkę!

Wyszukaj stronę        Tłumaczenia na polski

Tłumaczenia na polski
W naszym biurze tłumaczeń zatrudnieni są specjaliści trudniący się redagowaniem przekładów różnego typu tekstów. Mogą przygotować tłumaczenia techniczne z przeróżnych dziedzin oraz przełożyć urzędowe pisma, dokumenty i teksty literackie na dowolnie wybrany przez konsumenta język. Tym co wyróżnia nas spośród sporej ilości innych firm jest terminowa realizacja zleceń, profesjonalizm oraz przygotowywanie tłumaczenia na polski pozbawionego błędów. Potrafimy świetnie zredagować tekst oraz poddać go korekcie. Podejmujemy współpracę tylko z doświadczonymi i zaufanymi osobami oraz zasięgamy porady ekspertów w razie kłopotów lub wątpliwości dotyczących wyboru technicznego słownictwa.
http://www.netlinguist.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Tłumacz niemieckiego Rzeszów

Tłumacz niemieckiego Rzeszów
W naszej ofercie tłumaczenia z języka niemieckiego i na język niemiecki z następujących dziedzin: prawo, ekonomia, korespondencja handlowa, językoznawstwo, medycyna, farmacja, chemia i inne. Wykonujemy tłumaczenia pisemne oraz tłumaczenia ustne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://www.trojnar-niemiecki.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Kancelaria Tłumaczy KTPT

Kancelaria Tłumaczy KTPT
Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych i Technicznych z siedzibą w Poznaniu skupia doświadczonych specjalistów w zakresie przekładu. Zajmujemy się tłumaczeniem przysięgłym, technicznym, a także symultanicznym. Nasz zespół cechuje się wiedzą, doświadczeniem i dokładnością, a naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług oraz poufność. Nasi Klienci zdają sobie sprawę, jak ważne jest przestrzeganie powyższych zasad i jak wiele może kosztować firmę błąd tłumacza. Dlatego też nie mają wątpliwości, dlaczego warto powierzyć wykonanie tych usług najlepszym. Będzie nam niezmiernie miło powitać w gronie naszych Klientów również Państwa firmę.
http://ktpt.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Biuro tłumaczeń warszawa

Biuro tłumaczeń warszawa
Przedsiębiorstwo Original-solutions.pl to kompetentny wspólnik w interesie w jakim nieodzowna bywa nieodzowność tłumaczeń z języków obcych. Za sprawą pierwszorzędnych tłumaczy może zredagować możliwie jakikolwiek wpis. Tłumaczy w mgnieniu oka i stara się o fenomenalną staranność tłumaczenia. Kolejnymi plusami są prędkość działania oraz szansa zajęcia się publikacjami technicznymi. Generalnie nie egzystują jakieś ograniczenia a firma realizuje kontrakty z werwą. Gratisowa ocena online powoduje, że nie trzeba wychodzić z mieszkania.
http://original-solutions.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Tłumacz przysięgły Katowice

Tłumacz przysięgły Katowice
Światpoliglotów to nowoczesne biuro tłumaczeń z Katowic. Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta w zakresie: tłumaczenia, tłumacz przysięgły, szkolenia dla tłumaczy, nauka języków obcych dla pracowników firm i instytucji. Prowadzimy także wielojęzyczną szkołę języków obcych dla osób prywatnych. Budowany przez nas zespół składa się z doświadczonych tłumaczy i lektorów, dbających o każde detale realizowanych projektów. Stawiamy na jakość, terminowość i profesjonalizm. Jesli jesteś zainteresowany współpracą z naszym biurem tłumaczeń zapraszamy na spotkanie lub rozmowę telefoniczną. Możesz także skorzystać z formularza na naszej stronie. Czekamy na Ciebie!
http://www.swiatpoliglotow.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009